profesyonel Freelance çizer - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - profesyonel Freelance çizer - Türkiye Geneli ...

fikirdesen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fikirdesen

Karikatürist / İstanbul

Alt 09-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

profesyonel Freelance çizer

Program/Seviye: photoshop (iyi)
flash(iyi)
3dsmax(başlangıç seviyesi)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 7 yedi yıldır çeşitli dergilerde ve şirketlerde karikatür illustrasyon(vektörel), ve konsept çizimlerinde çalıştım ve çalışmaktayım, bazı çalışmalarıma referans bölümünde eklediğim linkten göz atabilirisiniz

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları profesyonel Freelance çizer - Türkiye Geneli - profesyonel Freelance çizer - Türkiye Geneli ya da profesyonel Freelance çizer - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | profesyonel Freelance çizer - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..