Profesyonel freelance

Sonuçlanan İlanlar - Profesyonel freelance Sponsorlu Bağlantılar Photoshop u profesyonel olarak kullanıyorum İstanbulda oturuyorum. Evden çalışmalar yaparım. Genel olarak logo, website, icon, webmenü, kartvizit, Ps Ders yazımı (videolu yada resimli) üzerine çalışırım. Örnek çalışmalar için ...

Profesyonel freelance
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Profesyonel freelance

Alt 20-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop u profesyonel olarak kullanıyorum
İstanbulda oturuyorum.
Evden çalışmalar yaparım.
Genel olarak logo, website, icon, webmenü, kartvizit, Ps Ders yazımı (videolu yada resimli) üzerine çalışırım.
Örnek çalışmalar için forumdaki konularıma bakabilir, yada e-posta yolu ile çalışmalarımı gönderebilirim.

İletişim için *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Profesyonel freelance veya Profesyonel freelancesayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-11-2010 #3
İlan günceldir

BlueX Design