Profesyonel freelence grafik tasarım isleri yapılır...

Sonuçlanan İlanlar - Profesyonel freelence grafik tasarım isleri yapılır... ...

aslimmai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aslimmai

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Markalarinin kimliğine uygun grafik&tasarım uygulamalarını yürütüyorum.

Tekstil alaninda Sezon fotograf cekimlerinin kurgularini koleksiyona uygun sekilde olusturarak katalog icin marka ekibi ile koordineli bir sekilde sonuclandiriyorum.

Yaratıcı tasarımlarla projelere değer katmayi, concept tasarımlar üretip geliştirmeyi, olumlu enerji ile takımına güç veren, işin sorumluluğunu hisseden, biriyim.

Gazete, Dergi, broşür, afiş, dış - iç büyük cephe çalışmaları (Outdoor, indoor vb.), Web'e yönelik grafik, emailing, e-store, resim ve logo çalışmalarına kadar geniş bir yelpaze ile her türlü reklam calismalarini yürütüyorum...

Aynı zamanda fotoğraf işleme, dekupe isleride yapiyorum..

********* adresinden ulasabilirsiniz...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Profesyonel freelence grafik tasarım isleri yapılır... veya Profesyonel freelence grafik tasarım isleri yapılır...sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.