Profesyönel Gazete ve Dergi tasarımlarınız yapılır (Editöryal destek) - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Profesyönel Gazete ve Dergi tasarımlarınız yapılır (Editöryal destek) - Türkiye Geneli ...

Profesyönel Gazete ve Dergi tasarımlarınız yapılır (Editöryal destek) - Türkiye Geneli
tolgilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgilis

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Profesyönel Gazete ve Dergi tasarımlarınız yapılır (Editöryal destek)

Program/Seviye: İndesign / Çok iyi
Photoshop / İyi
Quark Xpress / Çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: ULUSAL
--------
Ortadoğu Gazetesi
Hürriyet Gazetesi
Hürriyet Daily News Gazetesi

YEREL
-------
Görsel Gazete
Euro Gerçek Gazete (Almanya)
İlk Haber Gazetesi
Boğaziçi Gazetesi
Yarın Gazetesi
ve diğerleri

Referans çalışmalardan bazılarına bu adresten ulaşabilirsiniz...

İşle ilgili açıklama: Gazete ve dergileriniz baskı aşamasına kadar takip edilipq hazırlanır. Editörlük deneyimimiz ile sizi sürekli rahatsız etmeden, günlük yaşamınızdan koparmadan tasarımlarınız hazırlanır...

Referans sayfalar için: tlgplt.com

E-posta: Profesyönel Gazete ve Dergi tasarımlarınız yapılır (Editöryal destek) - Türkiye Geneli

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Profesyönel Gazete ve Dergi tasarımlarınız yapılır (Editöryal destek) - Türkiye GeneliProfesyönel Gazete ve Dergi tasarımlarınız yapılır (Editöryal destek) - Türkiye GeneliProfesyönel Gazete ve Dergi tasarımlarınız yapılır (Editöryal destek) - Türkiye GeneliProfesyönel Gazete ve Dergi tasarımlarınız yapılır (Editöryal destek) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

odabas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

odabas

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-11-2012 #3
sizi tanıyamadım belki binada gormuş olabilirimm....
ben 6 nisan itibaryla hurriyetten ayrıldım
spor sayfaları haric ekler dahil 24 yıl emek verdim
mart 2012 deki kıymdan kurtulamadım
gore bildklerim harika
ev de de I mac var bazı sayfalarınızı acamadım

bula bilrsem evden is yapmak istiyorum
biginize Bedir Odabaş
veder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veder

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-03-2014 #4
E-mailinize detayları göndereceğiz.