Profesyonel Grafik Tasarım - Film Montaj ve Kurgu - İzmir

Freelancer İş Arayanlar - Profesyonel Grafik Tasarım - Film Montaj ve Kurgu - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Profesyonel Grafik Tasarım - Film Montaj ve Kurgu Şehir: İzmir Program/Seviye: Adobe Illustrator: İleri Düzey Adobe InDesign: İleri Düzey Adobe Photoshop: İleri Düzey Adobe Premiere: İleri Düzey Adobe ...

sinan boyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinan boyar

Sanat Yn. / İzmir

Alt 18-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Grafik Tasarım - Film Montaj ve Kurgu

Program/Seviye: Adobe Illustrator: İleri Düzey
Adobe InDesign: İleri Düzey
Adobe Photoshop: İleri Düzey
Adobe Premiere: İleri Düzey
Adobe Lightroom: İleri Düzey
Autodesk Maya: Orta Düzey

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Gerektiğinde mail olarak gönderilecektir. Teşekkürler.

İşle ilgili açıklama: Freelancer olarak çalışıyorum. Gerekirse de normal olarak çalışmayı tercih edebilirim. Çok uzun süredir bu mesleği yapıyorum. Çok iş baskıya gönderdim. Fuarlar olsun, yaratıcı fikirler olsun vs. bir çok müşterim benden memnundur. Sizlerinde benden kalacağından hiç şüphem yoktur. İşi zamanında teslim eder, revizyonlarınızı ve eleştirilerinizi dinlemeyi çok isterim.
Teşekkürler.

E-posta:

Telefon: 0554 957 84 83
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Profesyonel Grafik Tasarım - Film Montaj ve Kurgu - İzmirProfesyonel Grafik Tasarım - Film Montaj ve Kurgu - İzmirProfesyonel Grafik Tasarım - Film Montaj ve Kurgu - İzmirProfesyonel Grafik Tasarım - Film Montaj ve Kurgu - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap