Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri - İstanbul ...

goknilm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goknilm

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri

Program/Seviye: Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe InDesign
Macromedia FreeHand

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 1979 yılının Temmuz ayında İstanbul’da doğdum.
Kariyerime 1996 yılında, Maltepe Anadolu Kız Meslek Lisesi Grafik Bölümü’nün 3. senesinde staj yaparak başladım.
2002 senesinde İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Matbaacılık ve 2007 senesinde Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümlerinden mezun oldum.
Uzun yıllar çalıştığım reklam ajansı piyasasından ayrıldıktan sonra Freelance Grafik Tasarımcı olarak yoluma devam ediyorum…

Tüm basılı ve digital tasarım ihtiyaçlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

E-posta:

Telefon: 0532 448 25 95
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri - İstanbulProfesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri - İstanbulProfesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri - İstanbulProfesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap