Profesyonel Grafik Tasarım ve Web Tasarım Yazılım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Profesyonel Grafik Tasarım ve Web Tasarım Yazılım - Türkiye Geneli ...

Onur Günver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur Günver

Grafiker / Balıkesir

Alt 14-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Grafik Tasarım ve Web Tasarım Yazılım

Program/Seviye: Corel Draw (çok iyi) Photoshop (çok iyi) Flash (çok iyi) Asp (çok iyi) ve diğer yardımcı programlar

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Dergi, afiş, broşür, katalog, kartvizit vs. gibi matbaa işleri ve tabela dış mekan reklam tasarımlarını, tasarımdan baskıya kadar üstlenebilmekteyim. Sadece görsellik değil reklam niteliğinde görsel bir kompozisyon ortaya çıkarmaya çalışmaktayım.

Web tasarım ve yazılım alanında hazır şablonlar değil asp kullanarak hazırladığım kendi profesyonel şablonlarımı kullanmaktayım. Web projelerim yönetim panellidir. Bir projeyi kısa zamanda tüm ayrıntısıyla üstlenip sunabilmekteyim.

Altı senedir reklam sektöründe çeşitli firmalarda görev yaptım ve şu anda yine bir reklam firmasında grafiker ve web yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Sahip olduğum deneyim, pratik ve hızlı çalışmam ile mesai dışında freelancer olarak projeleri zamanında ve eksiksiz sunabilmekteyim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Profesyonel Grafik Tasarım ve Web Tasarım Yazılım - Türkiye GeneliProfesyonel Grafik Tasarım ve Web Tasarım Yazılım - Türkiye GeneliProfesyonel Grafik Tasarım ve Web Tasarım Yazılım - Türkiye GeneliProfesyonel Grafik Tasarım ve Web Tasarım Yazılım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

totoro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

totoro

Matbaacı / İstanbul

Alt 03-08-2012 #3
Yükseköğretim Kurulu Personel Dairesi Başkanlığı

Akademik kardo ilanı Anadolu üniversitesi grafik mezunu uzman öğretim elemanı arıyor. 14 agustos son basvuru...