Profesyonel kariyer hedefi olan stajyerler - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Profesyonel kariyer hedefi olan stajyerler - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Profesyonel kariyer hedefi olan stajyerler Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: İstanbul Avrupa yakasındaki merkezimizde konumlandırılmak üzere Corel Draw ve Photoshop bilgisine ...

iletisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iletisim

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel kariyer hedefi olan stajyerler

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İstanbul Avrupa yakasındaki merkezimizde konumlandırılmak üzere Corel Draw ve Photoshop bilgisine sahip, bu meslekte profesyonel kariyer hedefi olan, yetiştirilmek üzere stajyerler alınacaktır.

İlgililerin özgeçmişlerini aşağıdaki e-posta adresine iletmeleri rica olunur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Profesyonel kariyer hedefi olan stajyerler - İstanbulProfesyonel kariyer hedefi olan stajyerler - İstanbulProfesyonel kariyer hedefi olan stajyerler - İstanbulProfesyonel kariyer hedefi olan stajyerler - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

aykutosm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykutosm

Grafiker / İstanbul

Merhaba

Alt 25-04-2016 #3
İlan güncelmi ?
iletisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iletisim

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-07-2016 #4
Güncel ilan.