Profesyonel Php Yazılımcı - İzmir

İş Veren İlanları - Profesyonel Php Yazılımcı - İzmir ...

Rawkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rawkon

Webmaster / İzmir

Alt 14-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Php Yazılımcı - İZMİR

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ilanı bir arkadaşımın isteği üzerine buraya da kopyalıyorum, aşağıdaki e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz kendileriyle...

######################

Hali hazırdaki projelerimizi geliştirecek ve ekibimizle beraber yeni projelerde iş paylaşımı şeklinde çalışabilecek, yaratıcı ve yapıcı fikirlere sahip yazılımcı arıyoruz.

Aradığımız nitelikler:

PHP'yi, MySQL'i hayatının bi parçası gibi gören
HTML, CSS ve JavaScript konularında fransız kalmayacak
OOP ve MVC'nin açılımlarını ezberlemiş
PHP ve MySQL ile sıfırdan en az bir proje geliştirmiş

Başvuran kişinin Linux server ve Smarty Template Engine yapısı hakkında temel seviyede bilgisi olması artı olarak değerlendirilecektir.

Çalışma saatleri 09:00 - 19:00 arasıdır. (Pazar günü tatil)
Ofisimiz Narlıdere'dedir.

Maaş + Yol + Ev yemeği + Sigorta

Öz geçmişinizi ve referanslarınızı aşağıdaki e-posta adresine gönderebilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Profesyonel Php Yazılımcı - İzmir - Profesyonel Php Yazılımcı - İzmir ya da Profesyonel Php Yazılımcı - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Profesyonel Php Yazılımcı - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap