Profesyonel Reklam Ajansı Aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Profesyonel Reklam Ajansı Aranıyor ...

 
Profesyonel Reklam Ajansı Aranıyor
robezurick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

robezurick

Grafiker / Ankara

Standart

Profesyonel Reklam Ajansı Aranıyor

Alt 28-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

1984 Doğumluyum. Ankar'da ikamet etmekteyim, bekarım ve kurulu bir düzenim var. İstanbul'dan çok güzel bir iş teklifi aldım, henüz karar aşamasındayım. Oradaki taleplerimi Ankara koşullarına indirgeyip son kez şansımı burada denemek istiyorum. Şayet aradığım yeri bulursam gitmekten vazgeçeceğim.


Özgeçmiş

2002 Anadolu Meslek Lisesi, Grafik Bölümü mezunuyum.(1 yıl hazırlık + son yıl staj) Ankara'nın kaliteli ajanslarından birinde staj yapmış olmam, mezun olduğumda neredeyse grafik operatörlüğü konusunda uzman olmamı sağlamıştı. Bunun yanı sıra okuldaki profesyonel eğitimin katkısıyla da, mezun olduğum yıl grafik tasarımcı olarak iş bulmakta zorlanmadım. 2 yıllık çalışma hayatından sonra güzel sanatlar fakültelerine girebilmek için 1 yıl desen kursuna gittim. Fakat başarılı olamadım. (1'i kurstan önce, diğeri kurstan 1 yıl sonra olmak üzere toplam 3 kez denedim) 2005 yılına kadar birkaç farklı ajansla çalıştım. 2005 yılında İstanbul'a gittim. 1.5 yıl boyunca bir şirkette yönetici pozisyonunda çalıştım ve aynı zamanda şirketin kurumsal çalışmalarını hazırladım. Tekrar Ankara'ya döndüm ve 2008 yılının ortasına kadar çalışmaya devam ettim. Son bir yıldır yeni bir reklam tekniği üzerinde çalışıyordum o yüzden bir ajansa bağlı kalmadan evde çalışmayı tercih ettim. Birkaç özel müşterimin kurumsal çalışmalarını hazırlıyarak ve reklam danışmanlıklarını yaparak para kazanmaya devam ediyorum. Hala Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi(Açık Öğretim) 2. sınıfta okumaktayım. Askerliğimi yapmadım. (2013 tecil)


Kabiliyetlerim

Adobe Creative Suite 4 Paketindeki; Photoshop, Illustrator ve InDesign programlarını profesyonel olarak kullanmaktayım. İş hayatıma kullanarak başladığım emektar programlar FreeHand ve QuarkXPress'i ise son birkaç yıldır kullanmıyorum. CorelDraw ise gördüğüm anda nefret ettiğim bir programdır. Bunun yanı sıra Dreamweaver, XHTML, Css ve Javascript biliyorum ama kendi web sitemden başka site yapmam. Windows ve Mac OS işletim sistemlerini kullanıyorum. İngilizce bilgim; gramer 9/10, kelime 6/10, telaffuz 7/10. B sınıfı ehliyetim var. Q klavyede yeterince hızlıyım.

3D Studio Max, Flash, Php-MySQL. Bu programlara az çok aşinayım ama ne animatörüm ne de web tasarımcıyım. Yani kullanmayı düşünmüyorum.


Taleplerim:

Grafik Tasarımcıyım! Reklam grafiği(fotomanipülasyon, illüstrasyon) konusunda uzmanım. Mizanpajdan ve kurumsal çalışmalardan pek hazzetmem ama onlarda da uzmanım. Gerçekten tasarımcıya ihtiyacınız varsa ilgilenin.

Altına imzamı atmaktan utanacağım hiçbir işi yapmadım yapmayacağım. Ben patronum, benim dediğim olur diyenle işim olmaz.

Aradığım çalışma ortamı bir şehir merkezinde bulunan bir reklam ajansı. Matbaa ve reprodüksiyon firmalarında çalışmam.

Üstümde emir verecek ve beni yönlendirecek kimse, altımda da öğrenci niteliğinde, iş öğrenmek isteyip ayak bağı olacak kimsenin olmasını istemiyorum. Öğretmek güzel şey ama yeri başka.

Çalışma saatleri 09:00 - 18:00 - cumartesi 10:00 - 15:00. (1 saat yemek molası) Esnek çalışma saati demek zamanında yetişmeyen işi bitirene kadar çalışmaktır. Bunu yapmayan reklam ajansı çok azdır. Ama sabah saat 7'ye kadar çalışıp "yarın öğlen gel" demek yamuk çalışma saati olur. Sabahladığım gün tam gün izinli olurum. (Ayda 2 kereden fazla sabahlamam) Bu arada kişisel hatamdan dolayı sorun çıkarsa imkan dahilinde elimden geleni yaparım. Örneğin 3 günde biter dediğim bir iş bitmemişse ve matbaa ile sözleşme imzalanmışsa bitirene kadar çalışırım. Ama süreyi ben belirlemezsem sorumluluk almam.

Her 6 ayda 1 hafta izin.

Bütün masraflar dahil 3000TL + gerçek değerinde sigorta.

Özel mesaj ile ajansınızın ismi, web adresi yazarsanız iletişim kurabiliriz. Teşekkür Ederim.

Bu ilan kimlere ders olsun?
1) Mesleği hiç edip bu güzel ilanı şaka zannettiren sokaktan bitme tasarımcılara.
2) Gözlerini para bürümüş, utanmadan "telefona bakacak grafiker" diye ilan veren iş verenlere.

İstanbula gitmek için yavaştan hazırlıklara başladım sayılır. Bu arada bu yazdıklarımdan fazlası İstanbul'daki ajans tarafından teklif edildi. Malum kiralar yüksek orda.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Standart
Alt 28-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.


İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:


Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Standart
Alt 28-07-2009 #3
Konu ile alakası olmayan mesajlar silinmiştir!

Arkadaşlar. Bu başlık iş arayanlar ilanlarına ait bir bölümdür. Burada kişisel fikirlerinizi dile getirmeniz forum içersinde karışıklığa sebebiyet vereceğinden kurallara aykırı davranış olarak nitelendirilip o şekilde değerlendirilir.

Lütfen konu ile ilgili olmayan (iş veren dışında) bu alanda yazılar yazmayınız. Aksi takdirde kuralları uygulamak mecburiyetinde bırakmayınız bizleri.

Görüş ve fikirlerinizi yazacağını forumun ilgili başlıkları mevcuttur. Kurallar dahilinde herkes istediği konuyu ilgili bölümde açabilir...::Grafikerler.net Hizmetleri::..

altanozyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altanozyilmaz

Fotoğrafçı / İstanbul

Standart
Alt 30-07-2009 #4
İlanınız etkileyici fakat sitem etmek için mi yazdınız gerçekten iş arıyor musunuz emin olamadım doğrusu. İstanbul Kadıköy'de yeni bir reklam ajansı açtık. Şayet portfolyonuzda ilanınız gibiyse sizinle çalışmak isteriz. Yalnız askerlik konusunuyla ilgili detaylı bilgi verirseniz sevinirim. Bu arada çalışma saatlerimiz 09,30 - 17,00 cumartesi tam gün çalışıyoruz. Uygunsa cv. ve portfolyonuzu gönderin lütfen.

not: Kadıköy civarında ev bulmanıza yardımcı olabiliriz.
robezurick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

robezurick

Grafiker / Ankara

Standart
Alt 31-07-2009 #5
İlanınız etkileyici fakat sitem etmek için mi yazdınız gerçekten iş arıyor musunuz emin olamadım doğrusu. İstanbul Kadıköy'de yeni bir reklam ajansı açtık. Şayet portfolyonuzda ilanınız gibiyse sizinle çalışmak isteriz. Yalnız askerlik konusunuyla ilgili detaylı bilgi verirseniz sevinirim. Bu arada çalışma saatlerimiz 09,30 - 17,00 cumartesi tam gün çalışıyoruz. Uygunsa cv. ve portfolyonuzu gönderin lütfen.

not: Kadıköy civarında ev bulmanıza yardımcı olabiliriz.
Öncelikle ilanımı ciddiye aldığınız için size teşekkür ediyorum. Teklifi Ankara için yapmış olmama rağmen İstanbul'dan yapılan üçüncü teklif bu. Ankara'da tasarımcıya ihtiyaç yok anlaşılan. Fakat İstanbul'daki ajansla anlaştım. Yinede iletişim bilgilerinizi yollarsanız sizinle irtibata geçmek isterim. İşletme hayatınızda başarılar dilerim.
 

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Reklam Ajansı ve Reklam Ajansı Meslek Grupları Gökhan TEKİN Grafik Sözlük 23 29-06-2011 16:31:39
Alpagra interactive reklam & grafik ajansı için çalışacak matbaa aranıyor barcaptain Sonuçlanan İlanlar 8 23-04-2009 09:29:06
Bil Reklam Ajansı z.uuR Logo Tasarımları 7 28-03-2009 11:46:28
reklam ajansı pentasus Graficafe 1 31-03-2008 16:55:46
Reklam Ajansı cyborgmx Graficafe 7 31-01-2008 16:47:32

Kapat
Şifremi Unuttum?