Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli ...

Cevapla
Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli
gorselyonetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gorselyonetmen

Sanat Yn. / İstanbul

Standart

Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli

Alt 03-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!!

Şehir: İstanbul

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Cinsiyet: Bay

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

1981 İstanbul doğumluyum, İstanbul’da ikamet etmekteyim, bekarım ve kurulu bir düzenim var. Bir reklam ajansında Genel Koordinatörlük yapıyorum aynı zamanda da Görsel Yayın Yönetmenliği yapıyorum.

Özgeçmiş

1997 yılından bu yana, hemen hemen bütün büyük gazetelerde çalıştım, ilk olarak dizgici olarak işe başladım, daha sonra kendimi her geçen gün geliştirerek ve yeni bir şeyler öğrenerek, sayfa sekreterliğine ve sonrada editörlük yapmaya başladım. Çalıştığım gazeteler (Milli Gazete, Milliyet Gazetesi, Sabah Gazetesi, İstanbul Gazetesi) Sarı basın kartı mensubuyum. 2001 yılında vatani görevimi yapmak için 18 ay ara verdikten sonra 2003 yılında tekrar bir gazetede Editörlük yapmaya devam ettim, aynı zamanda da akşamları Bilge Adam Akademisi Grafik Tasarım ve Web Tasarım kurslarını başarı ile bitirdim. Bu dönem içerisinde internette Türkiye’de ilk olarak onlinedergi.com sitesinde E-Dergi sistemini kurdum ve sanal dergi yayını yapmaya başladım. İki yıl kadar bu şekilde gitti ve daha sonra 2004 yılında Bugün gazetesinde çalışmaya devam ettim. PC ve MAC hem kullanıcı hem sistem olarak iyi derecede biliyorum.
8 Ağustos 2010 yılında Artı Tasarım Reklam Ajansı’nda Genel Koordinatör ve Görsel Yayın Yönetmeni olarak işe başladım, birçok firmanın kurumsal kimlik çalışmalarını, web sitelerini, reklam tanıtım ihtiyaçlarını vs. gibi işlerinde ortak projeler yürüterek görsel yayın yönetmenliklerini yaptım. Şuanda da hala aynı yerde aynı pozisyonda görev yaparak hayatımı devam ettiriyorum.
Kabiliyetlerim

MAC ve PC programları ve sistemlerini iyi derecede biliyorum. Adobe Creative Suite 4 Paketindeki Photoshop, Flash, programlarını orta derecede kullanmaktayım. İş hayatıma kullanarak başladığım emektar programlar FreeHand ve QuarkXPress'i ise son birkaç yıldır kullanmıyorum ama unutmuş değilim. CorelDraw ise gördüğüm anda nefret ettiğim bir programdır. Bunun yanı sıra Dreamweaver, biliyorum ama kendi web sitemden başka site yapmam. Windows ve Mac OS işletim sistemlerini kullanıyorum B sınıfı ehliyetim var. F klavyede 1997 Türkiye birinciliğim ve şampiyonluğum var.
3D Studio Max, Flash, Php-MySQL. Bu programlara az çok aşinayım ama ne animatörüm ne de web tasarımcıyım. Yani kullanmayı düşünmüyorum.

Taleplerim:

Görsel Yayın Yönetmeniyim! Mizanpajdan ve kurumsal çalışmalardan uzmanım. Gerçekten Görsel Yönetmene ve titiz birine ihtiyacınız varsa ilgilenin.

Geçmişte yaptıklarım, gelecekte yapacaklarımın teminatıdır. Altına imzamı atmaktan utanacağım hiçbir işi yapmadım yapmayacağım. Ben patronum, benim dediğim olur diyenle işim olmaz. Tek patron vardır o da işini en iyi yapandır Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli

Aradığım çalışma ortamı bir şehir merkezinde bulunan bir reklam ajansı. Matbaa ve reprodüksiyon firmalarında çalışmam.

Üstümde emir verecek ve beni yönlendirecek kimse, altımda da öğrenci niteliğinde, iş öğrenmek isteyip ayak bağı olacak kimsenin olmasını istemiyorum. Bilgi paylaştıkça büyür, çok doğru bir cümle lakin, bu sektörde geçerli değil.

Çalışma saatleri 09:00 - 18:00 - cumartesi 10:00 - 15:00. (1 saat yemek molası) Esnek çalışma saati demek zamanında yetişmeyen işi bitirene kadar çalışmaktır. Bunu yapmayan reklam ajansı çok azdır. Ama sabah saat 7'ye kadar çalışıp "yarın öğlen gel" demek yamuk çalışma saati olur. Sabahladığım gün tam gün izinli olurum. Her 6 ayda 1 hafta izin.

İSTANBUL İÇİ ÇALIŞMA:
Bütün masraflar dahil 3000TL + gerçek değerinde sigorta.
İSTANBUL DIŞI ÇALIŞMA:
Bütün masraflar dahil 5000TL + gerçek değerinde sigorta.

İlanımla ilgilenen ajansların, e-posta adresine Ajanslarının ismini, web adresini yazarsanız iletişim kurabiliriz. Teşekkür ederim.

Bu ilan kimlere ders olsun?
1) Mesleği hiç edip bu güzel ilanı şaka zannettiren sokaktan bitme tasarımcılara.
2) Gözlerini para bürümüş, utanmadan "telefona bakacak grafiker" diye ilan veren iş verenlere.

E-posta:

Telefon: 05072458069
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Standart
Alt 03-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli - Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli ya da Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.


Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli İlan kapatmak!


Öneri Siteler:
Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli | Profesyonel Reklam Ajansları Aranıyor!!! - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez...::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gorselyonetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gorselyonetmen

Sanat Yn. / İstanbul

Standart

Günceldir

Alt 06-03-2011 #3
İlgilenen herkese teşekkür ederim, ilanım hala günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Kurumsal Web Tasarımları ve Grafik Çalışmalarınız için - Türkiye Geneli sekerpare Sonuçlanan İlanlar 3 27-04-2011 09:20:35
SEO Aranıyor - Türkiye Geneli womd Sonuçlanan İlanlar 2 28-02-2011 23:36:57
Profesyonel Grafiker Aranmaktadır. - Türkiye Geneli Voou Sonuçlanan İlanlar 2 23-02-2011 19:51:37
grafiker aranıyor - Türkiye Geneli anafikirreklam Sonuçlanan İlanlar 4 21-02-2011 15:17:16
Reklam Şirketinde Çalışacak Pazarlama Elemanı Aranıyor - Eskişehir - Türkiye Geneli cico_esk Sonuçlanan İlanlar 1 19-02-2011 13:59:36

Kapat
Şifremi Unuttum?