Profesyonel Tasarım Hizmeti ( Kaliteli Referanslar ) - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Profesyonel Tasarım Hizmeti ( Kaliteli Referanslar ) - Türkiye Geneli ...

nightsoul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nightsoul

Webmaster / İstanbul

Alt 20-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Tasarım Hizmeti ( Kaliteli Referanslar )

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:

Merhaba
24 yaşında, işinde deneyimli bir tasarımcıyım. 7 yıllık tecrubem var. Orta ve büyük ölçekli bir çok firmada çalıştım. Gazete, dergi, matbaa, digital ve modelistlikten başlayıp arayüz tasarımları, kurumsal websiteler, mikro siteler, facebook aplikasyonları, iphone uygulamarı, flash websiteler yaptım.Referanslarımın arasında ;

Turkcell , Fiat , Sütaş , Efes Pilsen gibi büyük firmalarda mevcuttur.

Uygun tarzlarda birçok sitelerin tasarım aşamalarında görev aldım. Alanımda gerekli olan tasarım programlarında fazlasıyla pratik ve profesyonelimdir. Yaptığım işlerin birkaçını incelemek için aşağıda gönderdiğim online portfolio adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Profesyonel Tasarım Hizmeti ( Kaliteli Referanslar ) - Türkiye Geneli - Profesyonel Tasarım Hizmeti ( Kaliteli Referanslar ) - Türkiye Geneli ya da Profesyonel Tasarım Hizmeti ( Kaliteli Referanslar ) - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Profesyonel Tasarım Hizmeti ( Kaliteli Referanslar ) - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Profesyonel Tasarım Hizmeti ( Kaliteli Referanslar ) - Türkiye Geneli | Profesyonel Tasarım Hizmeti ( Kaliteli Referanslar ) - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..