Profesyonel UI / UX Designer - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Profesyonel UI / UX Designer - Türkiye Geneli ...

matrucaria isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matrucaria(36)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel UI / UX Designer

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
Profesyonel UI / UX Designer - Türkiye GeneliProfesyonel UI / UX Designer - Türkiye GeneliProfesyonel UI / UX Designer - Türkiye Geneli
Profesyonel UI / UX Designer - Türkiye GeneliProfesyonel UI / UX Designer - Türkiye GeneliProfesyonel UI / UX Designer - Türkiye Geneli

Bazı çalışmalarımı linkten bakabilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: yaklaşık 5 yıldır freelance arayüz tasarımcısı olarak çalışıyorum. Sadece digital alanda çalışıyorum. Baskı işleri, kurumsal kimlik tasarımları alanında çalışmıyorum.

Çalışmalarımı photoshop üzerinde yapıyorum. Size de psd olarak dosyaları gönderiyorum. Herhangi bir kodlama html,css yapmıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Profesyonel UI / UX Designer - Türkiye GeneliProfesyonel UI / UX Designer - Türkiye GeneliProfesyonel UI / UX Designer - Türkiye GeneliProfesyonel UI / UX Designer - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
matrucaria isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matrucaria(36)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-12-2016 #3
iş alımı açıktır
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
design, freelance, psd, tasarım, web