Profesyonel ve Tecrübeli Freelance Tasarımcı - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Profesyonel ve Tecrübeli Freelance Tasarımcı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Profesyonel ve Tecrübeli Freelance Tasarımcı Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Adobe sürümlerinin birçoğunu ileri derecede kullanıyorum. Ayrıca Maya ve Cinema 4D ile ilgileniyorum. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: ...

Grafikizm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafikizm

Sanat Yn. / İzmir

Alt 26-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel ve Tecrübeli Freelance Tasarımcı

Program/Seviye: Adobe sürümlerinin birçoğunu ileri derecede kullanıyorum.

Ayrıca Maya ve Cinema 4D ile ilgileniyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Talep edildiğinde gönderilecektir.

İşle ilgili açıklama: Uzun yıllar bu meslekte tecrübe edinme şansı buldum.
Çalıştığım yıllar sonrası edindiğim yaratıcılığım, hayal gücüm ve mesleki tecrübelerim ile ihtiyaçlarınız ve fazlasına fayda sağlayacağımı biliyorum.

Grafik tasarım programlarını profesyonel olarak kullanıyorum.

Yurt içi ve yurt dışı geneli tasarım işleriniz ile ilgili fiyat bilgisi almak için lütfen iletişime geçin.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Profesyonel ve Tecrübeli Freelance Tasarımcı - Türkiye GeneliProfesyonel ve Tecrübeli Freelance Tasarımcı - Türkiye GeneliProfesyonel ve Tecrübeli Freelance Tasarımcı - Türkiye GeneliProfesyonel ve Tecrübeli Freelance Tasarımcı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap