Profesyonel Video Duzenleyici araniyor - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Profesyonel Video Duzenleyici araniyor - Türkiye Geneli ...

kadirduzyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadirduzyer

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Video Duzenleyici araniyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba
elimde 25 dakikalik hd cekim bir video var
4-5 dakikalik sirket tanitim klibine dönüstürebilecek, isten gercekten anlayan,profesyonel video efekt programlarina hakim bir arkadas ariyorum. Bütcem : 150 TL. Herkesin sanat ve fiyat politikasina saygim var...
ilgilenen arkadaslarden ornek calismalarla mail bekliyorum

ozel mesaj atan arkadaslara dönüs yapilmayacaktir. Sadece ornek calismalarma mail beklemekteyim

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Profesyonel Video Duzenleyici araniyor - Türkiye GeneliProfesyonel Video Duzenleyici araniyor - Türkiye GeneliProfesyonel Video Duzenleyici araniyor - Türkiye GeneliProfesyonel Video Duzenleyici araniyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Berlaquettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2016 #3
150 tl cok degil mi sence?
Bu mesajdan alıntı yap
yazarcizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-07-2016 #4
Bence çok,
Nitekim sektöre yaptıkları o çok değerli katkıları asla inkâr edemeyeceğimiz süper yetenekli birçok kardeşimiz; çiçek gibi, profesyonel ötesi, üstelik sonsuz revizeli logoları 10 TL'ye anında şeettirebiliyorlarken en fazla 50 TL'ye en alâsını şipşak halledebileceklerini tahmin ediyorum ama bir sormakta fayda var yine de...
5-10 TL daha bile ucuzdur belki, kim durduk yerde kazıklanmak ister di mi:
ONUR SENTURK
Mehmet Kizilay - Designer/Director
Omur Ozgur
cemguldotkom
2showapp
Bu mesajdan alıntı yap
Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

150 TL çok mu az mı?

Alt 25-07-2016 #5
Canım iki üç tuşa basıp bilgisayarda hallediveriyosunuz. Taş attınız da kolunuz mu yorulacak? 4-5 dakikacık sürecek animasyonu 4-5 dakikada yapıverirsiniz, film hazırmış zaten.
Bu mesajdan alıntı yap
Berlaquettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2016 #6
Birde mail uzantisina bakilirsa Almanya'dan yaziyor zati muhterem. Ortalama 45 Euro yapiyor verdigi ucret. Zamaninda Almanlar uc kurusa calistirdi sizleri simdi sizde Almanlasmissiniz sanirim yine Turkleri uc kurusa calistirmaya ugrasiyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap