profesyonellik uğruna ..

Temel Tasarım İlkeleri - profesyonellik uğruna .. ...

profesyonellik uğruna ..
chrysalis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chrysalis

Hiç Biri

profesyonellik uğruna ..

Alt 05-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir iş aldım arkadaşlar firmanın adı ,benden istenenler ,benim estetik anlayışıma uymuyor .konu hakkında görüşlerim pek fikir değiştirmelerine yetmiyor. ne yapmalıyım bildiklerimi bir kenara bırakıp benden istenenin en iyisinimi yapmalıyım ?
yoksa yapmamalımı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence yapın. Kendi istediğinizi yapın. Çok baş edemeyecek bir durumdalarsa hala, bir de onların istediği gibi yapın. Kendi çalışmanızı elbet başka bir çalışmada kullanabilirsiniz. ( Kendi istediğiniz gibi yaptığınız seçilecektir eminim; bazı fikr-i sabit insanlarla baş edilemiyor yine de, bu ihtimal için söyledim )
Bu mesajdan alıntı yap
seksenbes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seksenbes(32)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-10-2008 #3
bence sonuna kadar kendi fikirlerinde ve çizginde ısrar et.onlar zaten ikna olacaklarsa biraz zorlarlar seni ama olurlar.senin çalıştığın diğer müşterilerinden örnekler ver ve "onlar da benden kendi istediklerini yapmamı istediler ancak onları şu şekilde yönlendirdim ilk biraz huzursuz oldular ancak sonra bunun doğru yol olduğunu anladılar ki benle çalışmaya devam ediyorlar." şeklinde ikna etmeye çalış ama yine de istemiyorlarsa sen de onlara "özür dilerim, bu şekilde size yardımcı olamam, olsam da bu sizin yararınıza birşey olmaz." dersin ve gönderirsin. sonuçta, her müşteri müşterin olacak kapasitede olamayabilir, onlar da seçimlerini kendilerini tatmin edebilecek, her dediklerine tamam diyecek ajanslarla/grafikerlerle çalışırlar ve ceplerinden çıkan her kuruş boşa gider...

tavsiyem bu...
Bu mesajdan alıntı yap
chrysalis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chrysalis

Hiç Biri

Alt 06-10-2008 #4
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar ikna etmeyi başardım profesyonellik uğruna ..
Bu mesajdan alıntı yap
seksenbes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seksenbes(32)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 07-10-2008 #5
tebrikler profesyonellik uğruna ..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #6
İşte budur! Hayırlı olsun.