Program Önerisi

Yazılım Rehberi - Program Önerisi Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar; Arkadaşlar öncelikle konuya şöyle gireceğim. Ben flash'ı iyi derecede biliyor ve photoshopu da yeni öğrenmeye başlıyorum. Benim ilerisi için düşüncem. İyi bir web tasarımcı olup flash konusunda ...

Program Önerisi
mum_alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mum_alevi

Hiç Biri / İstanbul

Program Önerisi

Alt 20-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;

Arkadaşlar öncelikle konuya şöyle gireceğim. Ben flash'ı iyi derecede biliyor ve photoshopu da yeni öğrenmeye başlıyorum. Benim ilerisi için düşüncem. İyi bir web tasarımcı olup flash konusunda da professionel banner ve siteler yapmak. (Şuanda tasarımsal bir becerim olmadığı için bu yönde ilerleyemiyorum) Sitedeki photoshop derslerini döküman haline getirdim ve inceliyorum. Photoshop da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Sizden ricam; bana bu konuda yardımcı olabilecek, yarar sağlayacak alt programlar önermeniz...

Teşekkürler!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap