Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!

Forum Hakkında - Program Paylaşımı Niye Yasak???!!! Sponsorlu Bağlantılar Evet, bu yasak niye? Diğer forumlarda böye bir yasakla karşılaşmadım. Forum içerik olarak güzel. Herkes kendi çalışmasını vsyi paylaşıyor. Ama, bu tasarımların oluşturulduğu [COLOR="Black"]başlıca programlar[/COLOR] niye paylaşılmıyor? Paylaşılsa, ...

Konu Kapatılmıştır

Alt 26-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet, bu yasak niye?
Diğer forumlarda böye bir yasakla karşılaşmadım.
Forum içerik olarak güzel.
Herkes kendi çalışmasını vsyi paylaşıyor.
Ama,
bu tasarımların oluşturulduğu [COLOR="Black"]başlıca programlar[/COLOR] niye paylaşılmıyor?
Paylaşılsa, herkes denese, bişiyler yapsa fena mı olur?
Mesela bana corel in seri numaralı sürümü lazım ama bulamıyorum.
bu reva mı arkadaşlar?!1
ben bunu parayla alacak kadar zengin miyim ??!!
Yakında bu yasakla ilgili bi afiş hazırlayacağım. Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!):cool1:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Biz farklı bir forumuz....
Yukarda saydığınız bir çok şeyi tasvip etmiyor ve onaylamıyoruz.
Eğer siz diğer forumlardaki yapıyı bizde görmek isterseniz yanılırsınız ve sizle anlaşamayız.
Burası bir program paylaşım forumu değil bilgi paylaşım forumudur.
Birazda kuralcıyız, lütfen bir mesaj yazmadan önce kuralları okuyun ve ondan sonra mesaj yazmaya başlayın.
Tüm kullanıcılarımız bizim için değerlidir, sende öylesin bu nedenle bir defalığına bir çok kural ihlalini görmezden geliyoruz.
Herşeye rağmen fikirlerin açıkça beyan edilmesinide destekliyoruz
Crack ve warez paylaşıma destek vermemizi eleştiren afişini merakla bekliyorum.

Kişisel hakları gözeterek barışçı forumlar diliyorum size

Kolay Gelsin

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Alt 26-01-2008 #3
Biz farklı bir forumuz....
Yukarda saydığınız bir çok şeyi tasvip etmiyor ve onaylamıyoruz.
Eğer siz diğer forumlardaki yapıyı bizde görmek isterseniz yanılırsınız ve sizle anlaşamayız.
Burası bir program paylaşım forumu değil bilgi paylaşım forumudur.
Birazda kuralcıyız, lütfen bir mesaj yazmadan önce kuralları okuyun ve ondan sonra mesaj yazmaya başlayın.
Tüm kullanıcılarımız bizim için değerlidir, sende öylesin bu nedenle bir defalığına bir çok kural ihlalini görmezden geliyoruz.
Herşeye rağmen fikirlerin açıkça beyan edilmesinide destekliyoruz
Crack ve warez paylaşıma destek vermemizi eleştiren afişini merakla bekliyorum.

Kişisel hakları gözeterek barışçı forumlar diliyorum size

Kolay Gelsin
nazik diliniz için teşekkür ederim
ama,
hâlâ aynı fikirdeyim.
[COLOR="Red"].... biz farklıyız[/COLOR] söylemini de mantıklı görmüyorum.
hazırlayacağım afişi ben de çok merak ediyorum. :skull:
dur bakalım ne çıkacak, hayırlısı.
bana destek olacak arkadaşlar arıyorum. :cool1:

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2008 #4
Biz farklıyız çünkü biz emeğe saygılıyız, yarın sen bir tasarım yaptığında senin yaptığın tasarımdan yararlanarak senin sırtından para ve prestij kazanmayı, ahlaki bulmadığımız gibi. Yüzlerce insanın emeğiyle hazırlanan programları buradan bedava dağıtmayı ahlaki bulmuyoruz. Bu konuda daha fazla konuşmaya gerek yok sanırım ne demek istediğimi anladın.

Dilimize sahip çıkalım.

TIKLA

L. Ron Hubbard

pasayusuf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pasayusuf

Grafiker / Ankara

Alt 26-01-2008 #5
benden de destek var tamamen program paylaşımıda yanlış olur ancak program desktek bölümü olsa ve gerekli programları birbirimiz arasında paylaşsak çok ta kötü olmaz
Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!
Alt 26-01-2008 #6
benden de destek var tamamen program paylaşımıda yanlış olur ancak program desktek bölümü olsa ve gerekli programları birbirimiz arasında paylaşsak çok ta kötü olmaz
Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!
evet, 1 idik 2 olduk.
sayımız artar inşaallah...
topu topu üç-beş program için katkılarınızı ve desteğinizi bekliyoruz efem... :cool1:

konunun kapatılmaz umarım.
forum demokratik ve yasaksız olmalı.

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2008 #7
Crack ve warezi destekleyen bir sürü forum veya site var. Ama biz foruma başlayınca aldığımız bir karar bu, dikkat edin bu programları paylaşan forumların kurallarındada crack ve warezin yasak olduğu yazar ama her ne hikmetse göstere göstere paylaşırlar. Biz kuralları koyduk ve uyguluyoruz uygulamadan da vazgeçmeyeceğiz. Bu nedenle burada warez, crack gibi paylaşımları savunmanız tamamen abesle iştigal etmek olacaktır. Konunuz forum kuralları seviyesinde olduğu sürece kilitlenmeyecektir rahat olun. Fakat bizi ilgilendiren bir konu olmayacaktır.

Dilimize sahip çıkalım.

TIKLA

L. Ron Hubbard

Alt 26-01-2008 #8
sağolun cahit hocam,
bu arada tanıştığıma memnun oldum. Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2008 #9
Bende memnun oldum umarım, kırmadım seni. Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!

Dilimize sahip çıkalım.

TIKLA

L. Ron Hubbard

Alt 26-01-2008 #10
Bence böyle söylememek gerekir. Yani demek istediğim şu... Bir de olaya bu programları progrmlayan, üreten firmaların başka işi yokmu ki bu programları karşılıksız versinler? Sen bir program yapıyorsun... Bu programdan insanların faydalanmasını istersin elbette ama bunun karşılığında para kazanmak istemezmisin? Ya da bu programları bu şekilde elde edenler hakkında ne düşünürsün? vs... He.. Diyeceksin ki sen bütün programları lisanslı mı kullanıyorsun diye... Hayır kullanmıyorum. Ben de o kadar zengin değilim ama yine de forumlarda bu şekilde reklam yapa yapa (kişisel reklam) programları peynir ekmek gibi dağıtmak hoş olmuyor... Mesela bende bir program arıyorum. Bayaa uzun süredir arıyorum.. Ama aradığım programın linkleri şu anda bildiğim bir forumda mevcut. Sırf bu yöntemi sevmdeiğim için indirmiyorum. Dışarıdan bir şekilde cd yi orjinali olmaz belki ama korsanı da olsa, para vererek almak daha uygun geliyor bana vicdanen... Tabi korsan almak ta çok yanlış ama ne yapalım.. Her kullandığımız programın orjinalini almaya kalkarsak, servet harcamak zorunda kalırız... İki arada bir derede kalmak burada bize düşüyor kısacası Program Paylaşımı Niye Yasak???!!!
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
program, paylam, niye, yasak