'' Progress '' nedir bu işlem yapamaz oldum yardim lutfen !

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - '' Progress '' nedir bu işlem yapamaz oldum yardim lutfen ! Sponsorlu Bağlantılar önceLikLe mrb. arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaştım çözümü bilen varsa yardım edebilirmi işlem yapamaz oldum neye tıklasam bu çıkıyor pc kasıyor kapatmak zorunda kalıyorum şimdiden allah razı oLsun ...

jes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jes

Hiç Biri / Adana

Alt 23-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

önceLikLe mrb. arkadaşlar

böyle bir sorunla karşılaştım çözümü bilen varsa yardım edebilirmi
işlem yapamaz oldum neye tıklasam bu çıkıyor pc kasıyor kapatmak zorunda kalıyorum
şimdiden allah razı oLsun !

'' Progress ''  nedir bu işlem yapamaz oldum yardim lutfen ! '' Progress ''  nedir bu işlem yapamaz oldum yardim lutfen !

'' Progress ''  nedir bu işlem yapamaz oldum yardim lutfen !'' Progress ''  nedir bu işlem yapamaz oldum yardim lutfen !'' Progress ''  nedir bu işlem yapamaz oldum yardim lutfen !'' Progress ''  nedir bu işlem yapamaz oldum yardim lutfen !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 23-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
açtığınız sayfanın çözünürlük değerini kontrol ediniz.. Muhtemelen pcnizin ramlerinden kaynaklı bi sorun var. Ram değeri düşük olduğu için progress pencereciği çıkıyor. PC nizin özelliklerini biliyorsanız yazarmısınız ??
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-10-2009 #3
Paint uygulamanı yapıyor o sırada..Kademe kademe ilerliyecek ve sende sayfanı boyayacaksın..Ama önemli sorun şu '' İmage size değerlerin nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
jes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jes

Hiç Biri / Adana

Alt 24-10-2009 #4
soruna buldum arkadaşlar sizin dediginiz gibi yeni sayfa açarken pixel yerine CM seçmişim o yüzden olmuş sanırım

ikinizede +rep

teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-10-2009 #5
soruna buldum arkadaşlar sizin dediginiz gibi yeni sayfa açarken pixel yerine CM seçmişim o yüzden olmuş sanırım

ikinizede +rep

teşekkürler
Paylaşmak için grafikerler.net teyiz'' Progress ''  nedir bu işlem yapamaz oldum yardim lutfen !
Bu mesajdan alıntı yap