Proje Afiş Tasarımı

Afiş Tasarımı - Proje Afiş Tasarımı ...

Proje Afiş Tasarımı
cadetblackeyed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cadetblackeyed

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Proje Afiş Tasarımı

Alt 13-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selam ben bu işlerde yeniyim ilk tasarımlarımdan biri...

Proje Afiş Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım sana yardımcı olayım eklemek istediğin resmi masa üstüne al.İmgur adlı siteye gir.Brovse ye tıkla masa üstündeki resmini çağır.Resmin siteue inince en üstteki direct link yazan yerdeki linki kopyala ve grafikerler net sitesine msj yazdığın alandaki grafik ekle bölümüne yapıştır.(resmin Rgb olduğuna ve 72 dpı olduğuna dikkat et) kolay gelsin kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-07-2010 #3
Dostum yine gözükmüyor resmin.
Bir daha yüklersen daha sağlıklı olur senin için.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #4
resim gözüküyor resimde sorun yok. tam olarak konuya hakim olamadığım için bir yorum yapmam zor. lakin gözüme şöyle birşey takıldı. en üstte çok ciddi bir hava varken alta indikçe daha eğlenceli bir hava var afişte. ben böyle algıladım en azında. sebebi de kullandığın şekiller ve en alttaki dalgalı mavi alan. bir de bu mavi alanda olan logoların boylarını eşitlersen daha iyi olur. ve sayfaya eşit olarak dağıtırsan. onun dışında bu afiş ile anlatmak istediğini yazarsan sevinirim Proje Afiş Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
cadetblackeyed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cadetblackeyed

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-07-2010 #5
Avrupa birliği gençlik projeleri kapsamında bir grubumuz var projeler yapıyoruz projemiz kabül edildi onun için ilk görüşme toplantısına yöneleik bir duyuru afişi avrupa birliği projeleri iki ülke ve ülke gençler arası etkileşimi sağlamaya çalışıyor Afişte de iki arası köprü niteliğinde bir tema işlemeye çalıştım fakat beceremedim galiba önerilerinizi bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap