Proje dosyalarını çoğaltma

After Effects - Proje dosyalarını çoğaltma Sponsorlu Bağlantılar İyi akşamlar ve öncelikle iyi bayramlar diliyorum herkese.. Arkadaşlar youtube de falan güzel jenerikler var ae için hazır proje halinde onlardan birini kullanayım diyorum mesela starring/ your actor ...

hknplt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknplt

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 25-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi akşamlar ve öncelikle iyi bayramlar diliyorum herkese..

Arkadaşlar youtube de falan güzel jenerikler var ae için hazır proje halinde onlardan birini kullanayım diyorum mesela starring/ your actor name diye başlamış oyuncunun adını yazıyorum ama tekrar başka bi oyuncu ismi eklemek istiyorum ctrl+d ile duplicate edince yazdığım isim tekrar çıkıyo yani ayrı ayrı yazamıyorum umarım anlatabilmişimdir çok önemli lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karamurselli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karamurselli

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 26-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum timeline dan yaparsan olmaz ki oyle yapıyorsun projeye dosya import ettiğin yer varya oradan ctrl+d yap ve projeye at göreceksin düzelecek. kısacası kompozisyonu import kısmından kopyala sonra timeline getir.
Bu mesajdan alıntı yap
bilalbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilalbulut

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-10-2012 #3
Hocam belirttiğiniz soruna yönelik kısa video hazırladım , eğer ki sizdeki sorun bu değil farklı bir şeyse lütfen daha detaylı bildirin ve onunla da ilgileneyim.

VFXProduction.net
Bu mesajdan alıntı yap