Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması

Web Tasarımı - Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması ...

ramazanagca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazanagca

Hiç Biri / Yurtdışı

Dosya24

Alt 07-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması..
prg : Adobe photoshop CS5

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kardeşim çalışma gözükmüyor.
Bu mesajdan alıntı yap

ramazanagca

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-11-2013 #3
link olarak ekledim ..

Uyarı: Doğrudan bağlantı için verilen linki kopyalıyınız ve emsaj alanınız içindeki Lütfen Grafigin bulundugu yolu (URL) veriniz kısmına yapıştırınız..

Görseliniz düzenlenmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2013 #4
sitesine girdim şimdi... bu çalışma fark yaratmış Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

ramazanagca

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-11-2013 #5
Tesekkuler
Bu mesajdan alıntı yap
atakanyildirim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atakanyildirim

Webmaster / İzmir

Alt 25-11-2013 #6
Mükemmel gerçekten ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
zeroth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeroth

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-11-2013 #7
bence bu yaptiginiz sey kesinlikle kabul edilemez.. baskalarinin tasarimlarini alip photoshopta yaptim demekle iki tane logoyu kopyala/yapistir yapmakla site yapilmiyor.. bu tema brezilyali bir firmaya aittir.. InMark Soluções Inteligentes e Inovadoras em T.I. adresinden ulasabilirsiniz.. ayrica http://cokucuzsite.com/pageSiteDetay.aspx?id=73 adresinde de tema icin siparis verebilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap

ramazanagca

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-11-2013 #8
zeroth merhaba.
"baskalarinin tasarimlarini alip photoshopta yaptim demekle iki tane logoyu kopyala/yapistir yapmakla site yapilmiyor " konusunda haklısınız. Fakat bu tasarım baştan aşağı tek tek yapılıp daha sonra da yazılım işlemine geçilmiştir.
Bahsettiğiniz şey ancak tasarımı alıp logo kopyala yapıştır ile yapıldıgı takdirde geçerlidir .
Ayrıca bu tasarım üzerinde kesinikle bana aittir gibi bir cümle özellikle kullanmadım . Bilgilendirmeniz için teşekkürler .
Bu mesajdan alıntı yap
zeroth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeroth

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-11-2013 #9
ben cok polemik sever birisi degilim ama basliginiz ve aciklamaniz bence uyusmuyor.. "Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması.." diyerek bir baslik aciyorsunuz ve orjinal tasarimdan tek farki logosu olan bir tasarimdan bahsediyorsunuz.. eger tasarimi alim yazilimini degistirdiyseniz bunun yeri burasi degil yazilimcilar forumunda paylasabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2013 #10
sitesine girdim şimdi... bu çalışma fark yaratmış Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması
Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması Proje firması içi yapmış olduğum tasarım çalışması ne söylesem bilemiyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
web templates agca