proje hata veriyor

Edius - proje hata veriyor ...

proje hata veriyor
deneri25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deneri25

Fotoğrafçı / Erzurum

proje hata veriyor

Alt 22-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çalışma yapıp proje olarak kaydettikten sonra kapatıp açınca içindeki bazı resimleri göstermiyor bim penceresinde ise resim yerinde ortadan ikiye ayrılmış çerçeve resmi oluyor resim yerinde bu sorunu nasıl halledebilirim edius 5 kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 23-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma yapıp proje olarak kaydettikten sonra kapatıp açınca içindeki bazı resimleri göstermiyor bim penceresinde ise resim yerinde ortadan ikiye ayrılmış çerçeve resmi oluyor resim yerinde bu sorunu nasıl halledebilirim edius 5 kullanıyorum
proje yaptığın dosyaların yerini değiştirme herhangi bir yere yapıştırma yada silme mesela D sürücündeki bir resmi projene attıktan sonra işin bitinde kaydettin ve çıktın ardından D sürücüsündeki resmi sildin yada başka bir sürücüye taşıdın o zaman bu sorunla karşılaşırsın

kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
deneri25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deneri25

Fotoğrafçı / Erzurum

Alt 23-11-2011 #3
sagol poyrazhan abi hallettim bide çok oluyorum ama vieoyu VA kanalına atıyorum ses görünmüyor ses kanalı boş bunu nasıl halledebilirim normalde sesi var videonun
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 23-11-2011 #4
sagol poyrazhan abi hallettim bide çok oluyorum ama vieoyu VA kanalına atıyorum ses görünmüyor ses kanalı boş bunu nasıl halledebilirim normalde sesi var videonun
sanırım va kanalının sesini kapatmışsın o va yazan kanalın olduğu baş kısmında bir hoparlör işareti vardır o kapalı olabilir bir kontrol edermisin

bu arada çok olma onusunda sana katılmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap