Proje için fiyat teklifi?

Graficafe - Proje için fiyat teklifi? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Yurtdışından bir iş teklifi var. Fiyat konusunda ne diyeceğimi bilemedim. Konu şu; Bir şirkete özel bir kart tasarımı yapılacak. Bu kart müşterilere dağıtılacak bu kartla müşterile ...

fuducuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuducuk(35)

Webmaster / Bursa

Alt 25-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Yurtdışından bir iş teklifi var. Fiyat konusunda ne diyeceğimi bilemedim. Konu şu;

Bir şirkete özel bir kart tasarımı yapılacak. Bu kart müşterilere dağıtılacak bu kartla müşterile indirimli alışveriş yapabilecekler. Bu karta ait logo tasarımı ve kart dizaynı, iletişimde kullanılacak mektup zarfları tasarımı, yazışmalarda kullanılacak a4 kağıdı tasarımı, sticker tasarımı, a1 ve a 3 boyudunda 3 adet afiş/pano tasarımı. Bu reklam gazetede de kullanılacak.

Fiyat ne vermeliyim sizce, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ulusoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulusoy

Grafiker / Antalya

Alt 10-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
paket tasarım: (logo 8 adet,zarf,antetli kağıt,kartvizit,jpeg,psd ve cdr formatında afiş diğer baskılara uygun formatta teslim) 150 usd + kdv teslimat 1 hafta
Bu mesajdan alıntı yap
fuducuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuducuk(35)

Webmaster / Bursa

Alt 10-08-2009 #3
paket tasarım: (logo 8 adet,zarf,antetli kağıt,kartvizit,jpeg,psd ve cdr formatında afiş diğer baskılara uygun formatta teslim) 150 usd + kdv teslimat 1 hafta
Amatör birşey olsa gerek.
Bu mesajdan alıntı yap