Proje için, webmaster/yazılımcı aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Proje için, webmaster/yazılımcı aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Firma rehberi, mal alım-satım talebi, blog üye sayfası, içerik yönetimi v.s. gibi başlıca özellikleri olan bir web sitesi yaptırabileceğim, hızlı, fikirlerini katabilecek ve anlayışlı bir yazılımcı arkadaş arıyorum. ...

losttiger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

losttiger

Grafiker / Konya

Alt 23-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma rehberi, mal alım-satım talebi, blog üye sayfası, içerik yönetimi v.s. gibi başlıca özellikleri olan bir web sitesi yaptırabileceğim, hızlı, fikirlerini katabilecek ve anlayışlı bir yazılımcı arkadaş arıyorum.

Lütfen referans ve kısa tanıtıcı bir bilgi ile özel mesaj atınız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programlar ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 23-10-2008 #3
ben yapabilirim
losttiger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

losttiger

Grafiker / Konya

Alt 23-10-2008 #4
Arkadaşlar lütfen özelden,

Bir de bu iş için lütfen profesyonel arkadaşlar başvursun, bir iki tane normal site yapmış arkadaşlar mesaj atiyorlar, lütfen mesaj atmayınız.
bulentulutas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulentulutas

Webmaster / Kocaeli

Alt 07-12-2009 #5
Merhaba ben 4 yıldır asp .net, C# ve veritabanı olarakta MsSQL de projeler geliştirdim.2 sene interaktif web projeleri geliştiren şirkette son 2 senedir de çalıştığım şirkette önce online erp yazdım şuanda ise online erp projesi ekibinde çalışmaktayım.İşyerinde yaptığım projeler ağır olduğundan fazla freelance iş yapamadım. Şuan ise projemiz bitme aşamsında oluduğundan zamanım var ve bu zamanda freelance iş yapmak istiyorum. Bu zamana kadar yaptığım freelance işler :

Bu işlerden indirimdiyari.com un hem tasarımı hemde yazılımı bana aittir.Diğer 2 sitenin tasarımı site sahibine yazılımı bana aittir.Cevabınız olumlu yada olumsuz da olsa cevap atarsanız sevinirim.

İyi çalışmalar.

Tags
aranıyor, icin, proje, webmaster or yazılımcı