Proje Ödevi |Görüşlerinizi Önemsiyorum

Photoshop - Proje Ödevi |Görüşlerinizi Önemsiyorum Sponsorlu Bağlantılar Üstadlar,arkadaşlar.. Proje ödevimde yemek menüsü daha doğrusu ızgara tarzı yiyeceklerin ufak bi menüsünü yapıyorum. Ve şuan bu durumda.. Eksik yönü var mı? Nasıl duruyor ? Ve ne tür ...

TRahmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TRahmi

Öğrenci (Diğer) / Afyonkarahisar

Alt 12-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üstadlar,arkadaşlar..
Proje ödevimde yemek menüsü daha doğrusu ızgara tarzı yiyeceklerin ufak bi menüsünü yapıyorum. Ve şuan bu durumda..
Eksik yönü var mı?
Nasıl duruyor ?
Ve ne tür bir yazı tipi kullanabilirim..
Şimdiden çok teşekkürler Proje Ödevi |Görüşlerinizi Önemsiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

amelos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amelos

Desinatör / İstanbul

Alt 12-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazı tipinden önce ''ateşte pişen lezetler'' yerine başka slogan bulmalısınız. (ızgara çiğ yenmez. bana anlamsız geldi)
ızgara yicek menüsünden çok ateşe atılmış kırık merdiven görüntüsü var sanki.
Bu mesajdan alıntı yap
TRahmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TRahmi

Öğrenci (Diğer) / Afyonkarahisar

Alt 12-12-2012 #3
yazı tipinden önce ''ateşte pişen lezetler'' yerine başka slogan bulmalısınız. (ızgara çiğ yenmez. bana anlamsız geldi)
ızgara yicek menüsünden çok ateşe atılmış kırık merdiven görüntüsü var sanki.
Slogan zaten belli değil sadece yazının konumunu belirtmek içindi.
Görüşlerinizi dikkate alıp geliştireceğime emin olabilirsiniz Proje Ödevi |Görüşlerinizi Önemsiyorum teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
ozgurdk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurdk

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2012 #4
Bence bu tasarımı kesinlikle kullanma arkada kullanmış olduğun ateş tamamen saçma bir konumda duruyor alttan yukarıya doğru çıkması gerekirken seninki yandan geliyor + öncelikle internetten yapılmış olan tasarımlara bak ortadaki halkaları çözemedim şahsen bence tamamen baştan tasarla k.gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
amexis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amexis

Grafiker / Samsun

Alt 18-12-2012 #5
Bence bu tasarımı kesinlikle kullanma arkada kullanmış olduğun ateş tamamen saçma bir konumda duruyor alttan yukarıya doğru çıkması gerekirken seninki yandan geliyor + öncelikle internetten yapılmış olan tasarımlara bak ortadaki halkaları çözemedim şahsen bence tamamen baştan tasarla k.gelsin.
Aynen sana katılıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap