Projeme Flash Bilen Birisini Arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Projeme Flash Bilen Birisini Arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Bir oyun projem var. Dünyada ve Türkiye'de daha önce hiç yapılmamış ve yine dünyada ve Türkiye'de büyük bir kesimin ilgisini çekebilecek bir oyun yapmayı düşünüyorum. Tabiiki ...

darkkness isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkkness(27)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Bir oyun projem var. Dünyada ve Türkiye'de daha önce hiç yapılmamış ve yine dünyada ve Türkiye'de büyük bir kesimin ilgisini çekebilecek bir oyun yapmayı düşünüyorum. Tabiiki geniş kitlerere ulaşabilmek için her şeyin kusursuz ve göze hitap eden bir biçimde yapılanması gerek.

Böylesine büyük bir projenin altından tek başıma kalkamayacağım için yanıma proje yoldaşları arıyorum. Oyun yayımlandıktan sonra multi-language ve tek server sayesinde dünyadaki ve Türkiye'deki meraklıları kendisine çekerek çok büyük ses getirecek. Bu sayede günlük binlerce hit ve yayınlandıktan bir süre sonra yayınlanan market özelliği ile günden güne artan kazanç elde edilecek.

Şu an için projenin taslağı ve mantığı kafamda hazır. Proje PHP ve MySQL server side tabanlarını JavaScript, JQuery vb client side tabanlarını ve özellikle de Flash'ı kullanacak.

PHP ve MySQL ile ben ilgileneceğim. Bunun haricinde takıma iki arkadaş arıyorum:

Flash'ı etkin bir biçimde kullanabilen, projeye gereken vakti ve sabrı harcayabilecek, projenin yarısında çekip gitmeyecek, ilerleyen vakitlerde projenin gelişmesi için diğer takım arkadaşlarıyla beyin fırtınası yapabilecek birisi.

Eğer yukarıdaki özelliklerden birisi size uyuyorsa ve çok geniş bir hayran kitlesindeki tüm insanların tanıyacağı ve oynayacağı, ilerleyen zamanlarda geliri yüksek bir projede yer almak istiyorsanız bana PM atabilirsiniz. MSN adresimi PM üzerinden vererek detayları olarak konuşabiliriz.

İlginize teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Projeme Flash Bilen Birisini Arıyorum veya Projeme Flash Bilen Birisini Arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 10-10-2010 #3

yeni düşünceler hep ilgimi çekerProjeme Flash Bilen Birisini Arıyorum