Promiks Reklam ve Tanıtım - Grafiker Aranıyor! - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Promiks Reklam ve Tanıtım - Grafiker Aranıyor! - Türkiye Geneli ...

Promiks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Promiks

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Promiks Reklam ve Tanıtım - Grafiker Aranıyor!

Program/Seviye: Corel Draw
Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Corel Draw ve Photoshop programlarına hakim, baskı tekniklerini iyi bilen eleman aramaktayız. Lütfen özgeçmişinizi [email protected] adresine gönderiniz.

E-posta:

Telefon: 0232 433 13 13
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Promiks Reklam ve Tanıtım - Grafiker Aranıyor! - Türkiye GeneliPromiks Reklam ve Tanıtım - Grafiker Aranıyor! - Türkiye GeneliPromiks Reklam ve Tanıtım - Grafiker Aranıyor! - Türkiye GeneliPromiks Reklam ve Tanıtım - Grafiker Aranıyor! - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap