promosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - promosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorum ...

sibel bahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibel bahar

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba
Promosyon firması için seçtiğimiz ürünlerin renk ve şekil değişikliğinde bize yardımcı olabilecek

sadece resim olarak yollayacağımız ürünlerde renk değişimi logo yerleşimi ve ürün görseline göre şekille oynama mevcut mail ortamında en kısa sürede (gün içinde) tasarımları alabileceiğimiz

Tasarım başı 0.20TL gibi düşünüyoruz
ay içinde yaklaşık minimum 50-60 adet tasarım isteğimiz olacak
bu şartlarla çalışmak isteyen
arkadaşlara ihtiyacım var
ilgileniyorsanız
********* ten bana mail atabilirsiniz
Teşekkürler
Sibel Bahar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

yani eski parayla 200 bin lira

Alt 03-12-2009 #3
o parayamı !!!!
esraunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esraunal

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2009 #4
bi sayfa dizgi için 75 krş teklif edeni gördüm de, bundan daha düşüğü olamaz demiştim. yanlış yazıldı galiba.
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(31)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-12-2009 #5
Hem ayrıca "fotoshop tasarımcı" diye bir meslek varda ben mi bilmiyorum? :P
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-12-2009 #6
Minumum 50 tanede 10 lira kazanç promosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorum Harikasınız gerçekten..
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 03-12-2009 #7
yanlış yazdığınızı düşünüyorum!!!
çünkü çocuğa verseniz bu paraya size bir harf bile çizmez..

"fotoshop tasarımcı" diye bir meslek yok. grafik tasarımcı demek istediniz sanırım..
sizin yanlış yazdığınız yazıları biz düzeltiyor olduktan sonra bir zahmet siz oturunda 0.20TL ye kendi resimlerinizi de siz düzeltinpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorum
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 04-12-2009 #8
görüyorsunuz meslek yerlerde promosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorum kuruşla iş teklifi edilir hale geldi. yakında üste para isterlerse şaşırmam
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 04-12-2009 #9
bence 20 TL yazmak istemiştir, parmakları sürçmüştür diye düşünmek istiyorum promosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorum
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 04-12-2009 #10
bence 20 TL yazmak istemiştir, parmakları sürçmüştür diye düşünmek istiyorum promosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorumpromosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorum
kesin öyledir promosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorum promosyon firması için freelance fotoshop tasarımcı arıyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları