Promosyon Ürünleri Reklam ve Satış Sorumlusu / İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Promosyon Ürünleri Reklam ve Satış Sorumlusu / İzmir Sponsorlu Bağlantılar İzmir İçerisinde Dersane, Anaokulları, Özel Eğitim Birimleri, Özel Hastaneler' e Promosyon Ürünleri Satışında, İkna Kabiliyeti Yüksek, Reklam Pazarlama için Bayan Takım Arkadaşları Aranmaktadır. İlgilenen Arakadaşaların; ********* adresine cv ...

cevik24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cevik24

Grafiker / İzmir

Alt 30-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir İçerisinde Dersane, Anaokulları, Özel Eğitim Birimleri, Özel Hastaneler' e Promosyon Ürünleri Satışında, İkna Kabiliyeti Yüksek, Reklam Pazarlama için Bayan Takım Arkadaşları Aranmaktadır. İlgilenen Arakadaşaların;

adresine cv Göndermelerini Rica Ederiz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..