Proshow proğramı hazır stilleri

Diğerleri - Proshow proğramı hazır stilleri ...

zbkdygn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zbkdygn

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Proshow producer proğramıyla kullanabileceğiniz hazır kalıplardır

5 PXS Dosyası l 86,10 mb

BURADAN İNDİR

6 PXS DOSYASI l 52,65 mb

BURADAN İNDİR

5 PXS dosyası l 75,48 mb

BURADAN İNDİR

VİDEOSU

PROSHOW SEVGİLİLER GÜNÜ EFEKTLERİ

6 PXS l 39,52 mb

BURADAN İNDİR

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zaraoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zaraoglu

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 12-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
usta rica etsem indirme kolayligi olsun diye One-2-Up bu siteye yuklesen paylasimlarini cok daha guzel olmazmi benim fikrim tabi en azindan direk indirme linki veriyor simdi diyebilirsin ben bu kadar emek veriyorum onlar bir indirmekten acizler vallahi degil ama bir indirmeden sonra saatlerce beklemek zorunlugu var ve buda cok abartili neyse kusura bakma genede emeklerine saglik fikrimi paylastim taktir senindir saygilar
Bu mesajdan alıntı yap
zbkdygn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zbkdygn

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-04-2016 #3
usta rica etsem indirme kolayligi olsun diye One-2-Up bu siteye yuklesen paylasimlarini cok daha guzel olmazmi benim fikrim tabi en azindan direk indirme linki veriyor simdi diyebilirsin ben bu kadar emek veriyorum onlar bir indirmekten acizler vallahi degil ama bir indirmeden sonra saatlerce beklemek zorunlugu var ve buda cok abartili neyse kusura bakma genede emeklerine saglik fikrimi paylastim taktir senindir saygilar

zaroğlu ustam ben hiç kimseye farklı link istiyor diye kızmıyorum bilesiniz.İnsanlar zahmetsizce işlerini görmek istiyor bu gayet doğal ama yükleme yapanında şartlarını arada bide olsa düşünmek gerek Sizde takdir edersiniz ki bazen bir konu için 5-6 farklı link talep ediliyor bunların tamamına upload yapmak hele Türkiye şartlarında işkenceye dönüşüyor yetişebildiğim kadarını yapıyorum.

İstemiz olduğunuz dosyayı tek linke yüklemeye çalışırım.
İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
zaraoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zaraoglu

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 12-04-2016 #4
usta anlayisin icin ayriyetten tesekkur ederim fakat ben bu siteye bir goz atmani rica ediyorum aslinda herkez icin cok daha guzel cunku direkt indirme linki veriyor ve gercekten cok hizli
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
proshow producer, slayt çalışması, slayt hazırlama, slaytı