Prova Baskı Hakkında bilgi istiyorum.

Baskı Öncesi - Prova Baskı Hakkında bilgi istiyorum. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Çalıştığımız firmaya ait olan 130'ar sayfalık yaklaşık 6 adet katalog tasarımı yapıyoruz şu an. Ve bunların her birini bastırmadan önce prova olarak bastırmak istiyoruz... Tavsiyesi olan ...

Paroxit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Paroxit

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 19-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
Çalıştığımız firmaya ait olan 130'ar sayfalık yaklaşık 6 adet katalog tasarımı yapıyoruz şu an. Ve bunların her birini bastırmadan önce prova olarak bastırmak istiyoruz... Tavsiyesi olan ? Ya da gerçeğe yakın çıktı nasıl elde edilebilir ?

Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar,
Çalıştığımız firmaya ait olan 130'ar sayfalık yaklaşık 6 adet katalog tasarımı yapıyoruz şu an. Ve bunların her birini bastırmadan önce prova olarak bastırmak istiyoruz... Tavsiyesi olan ? Ya da gerçeğe yakın çıktı nasıl elde edilebilir ?

Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Çalışmalarınızı sayfa numarasına göre pdf yaparak çalışmayı herhangi bir dijital baskı merkezine götürün. Burada A3 kağıda (bastırmak istediğiniz kağıt gramajı var ise misal 115gr / 135gr / 170gr..parlak, mat veya tuale seçenekler mevcuttur..) montajını yaptırıp ciltleştirilmesinide sağladıktan sonra demo çalışmanızı oluşturabilirsiniz. Hafif maliyetli fakat işin bitmiş halini birebir görmeleri için çok iyi bir seçenektir.

Kendiniz için ise ozalit baskı denilen seçenek ile ucuz ve tek renk baskı provası alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
baskı, prova