Prüzsüzlük

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Prüzsüzlük Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar mesela bir bayan resmi var ve saçları dağınıt ben corelde kesim yapıyorum ama saç aralarından zemin rengi kalıyor benim istediğim saç aralarındanda benim koyduğum zemin görünmeli ...

Prüzsüzlük
wolwocapo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wolwocapo

Grafiker / İstanbul

Prüzsüzlük

Alt 03-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar mesela bir bayan resmi var ve saçları dağınıt ben corelde kesim yapıyorum ama saç aralarından zemin rengi kalıyor benim istediğim saç aralarındanda benim koyduğum zemin görünmeli yardımlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta color range ile renkleri seç aynı olan renk seçildiği için saç arlarını da seçebilirsin ondan sonra seçili alanı sil ve istediğin arka plan rengini yerleştirebilirsin corele gerek yok
Bu mesajdan alıntı yap
yagmur_tanesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yagmur_tanesi(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2010 #3
photoshopta color range ile renkleri seç aynı olan renk seçildiği için saç arlarını da seçebilirsin ondan sonra seçili alanı sil ve istediğin arka plan rengini yerleştirebilirsin corele gerek yok
merhaba arkadasım color rance demişsiniz acemelıgım var ksuuruma bakmayınız belkıde saçma bır soru olacak ama bılgınızı paylasmanızı rıca edecegım color rance tam olarak nerededır
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 10-03-2010 #4
merhaba arkadasım color rance demişsiniz acemelıgım var ksuuruma bakmayınız belkıde saçma bır soru olacak ama bılgınızı paylasmanızı rıca edecegım color rance tam olarak nerededır
burdan bakın Prüzsüzlük

Prüzsüzlük

Prüzsüzlük
Bu mesajdan alıntı yap
yagmur_tanesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yagmur_tanesi(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2010 #5
çok tskr ederim verdigin bilgi için bilgilerinden yararlanmak isterim arkadas listesine eklemeye calısytım ama becerebildımmı bılmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 11-03-2010 #6
çok tskr ederim verdigin bilgi için bilgilerinden yararlanmak isterim arkadas listesine eklemeye calısytım ama becerebildımmı bılmıyorum
evet eklemişsin , tabi bende kabul ettim Prüzsüzlük kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
soyluturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soyluturk(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2010 #7
"Background Eraser Tool" kullanarak cok pahali filtreler kadar kaliteli sonuclar alabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?