PS Çalışmam 2 :)

Deneme Çalışmalar - PS Çalışmam 2 :) Sponsorlu Bağlantılar Selam Arkadaşlar Size 2. Photoshop Çalışmamı sunuyorum Öncesi ; Sonrası ; Kendimi Birazcık Geliştirdim...

_EZEL_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_EZEL_

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam Arkadaşlar Size 2. Photoshop Çalışmamı sunuyorum PS Çalışmam 2 :)

Öncesi ;

Sonrası ;

Kendimi Birazcık Geliştirdim PS Çalışmam 2 :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Jek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jek

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 17-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Biraz daha geliştir bence kendini. Yaptığın çalışma bende pek bi etki uyandırmadı açıkcası.

Dikkatlice inceledim ancak, farkettiğim tek şey saç rengindeki ufak değişiklik oldu. Geçişli renkler kullansan saçta arkaplanda biraz değişiklik yapıp estetik bir hale getirsen çalışmanı daha başarılı olacaktır.

Daha fazla katmanla çalışmanı öneririm. Ve örnek işlere göz atmanı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

_EZEL_

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2010 #3
Biraz daha geliştir bence kendini. Yaptığın çalışma bende pek bi etki uyandırmadı açıkcası.

Dikkatlice inceledim ancak, farkettiğim tek şey saç rengindeki ufak değişiklik oldu. Geçişli renkler kullansan saçta arkaplanda biraz değişiklik yapıp estetik bir hale getirsen çalışmanı daha başarılı olacaktır.

Daha fazla katmanla çalışmanı öneririm. Ve örnek işlere göz atmanı tavsiye ederim.
Geçişli renkler ? Arka plan değişikliği ? örnek işlere nasıl göz atabilirim ? bunları nasıl yaparım bildigin sağlam dersler varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap

Jek

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 17-01-2010 #4
Eğer Google'a Photoshop CS4 eğitim seti yazarsan, sitedeki eğitim setlerinden örnekleri görebilirsin.

Önerdiğim bir set yok, tutoriallara bak. Ama hertürlü eğitim setinden yeni birşeyler öğrenebilirsin.

Şimdiden iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
MuratKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratKa

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2010 #5
olcak olcak inşallah azda olsa geLişme varPS Çalışmam 2 :) resimli anlatım olan dersleri incele ve kendin yapmaya calış daha sonra onların üstünde degişiklikler yaparak farklı şeyler cıkarabilirsin tabi sürekli kurcala programı hayal gücünün sınırı yok farklı tasarımlar cıkarabilirsin şimdiden kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-01-2010 #6

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

_EZEL_

Grafiker / İzmir

Alt 23-01-2010 #7
Ama ben CS2 Kullanıyorum PS Çalışmam 2 :) CS4 mü indirmem lazım ? CS4 dersleri için ?
Bu mesajdan alıntı yap

_EZEL_

Grafiker / İzmir

Alt 24-01-2010 #8
Sonuncu mesajıma cevap lütfen PS Çalışmam 2 :)
"Ama ben CS2 Kullanıyorum CS4 mü indirmem lazım ? CS4 dersleri için ?"
"
Bu mesajdan alıntı yap

Jek

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 24-01-2010 #9
Ezel, mesleğinde grafiker yazıyor ancak bayağı bi acemisin sanırım. CS4 dersleri CS4 içindir. Forumda legal, deneme versiyonunu bulabilirsin, yada internetten legal olmayanını indirebilirsin. Ama biz bunu tavsiye etmiyoruz çok ayıp. Hele torrent sitelerinden indirilmiş CS4'ü hiç kullanmıyoruz. Çünkü yasak. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

_EZEL_

Grafiker / İzmir

Alt 24-01-2010 #10
Ezel, mesleğinde grafiker yazıyor ancak bayağı bi acemisin sanırım. CS4 dersleri CS4 içindir. Forumda legal, deneme versiyonunu bulabilirsin, yada internetten legal olmayanını indirebilirsin. Ama biz bunu tavsiye etmiyoruz çok ayıp. Hele torrent sitelerinden indirilmiş CS4'ü hiç kullanmıyoruz. Çünkü yasak. İyi çalışmalar.
Grafiker i ben grafik le ilgileniyorum diye yazdım PS Çalışmam 2 :) Tamam bakarım siteye PS Çalışmam 2 :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları