ps cs5 sihirli değnek uygulaması

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - ps cs5 sihirli değnek uygulaması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Merhaba, Sürekli kullandığım özellik şimdi olmuyor nedenini bilen varsa sizlere sormak istiyorum. Photoshop CS5 kullanıyorum resimlerde en çok kullandığım resim temizleme için ve özelliklede logo ihtiyaçlarında logo ...

tvci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tvci

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 14-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba,

Sürekli kullandığım özellik şimdi olmuyor nedenini bilen varsa sizlere sormak istiyorum.

Photoshop CS5 kullanıyorum resimlerde en çok kullandığım resim temizleme için ve özelliklede logo ihtiyaçlarında logo yu alıp etrafını temizlemekte kullandığım Sihirli Değnek uygulaması ile resmin etrafını temizliyorum sorun olmuyor yalnız temizleyip photoshop haricindeki başka bir yere aldığım zaman zemin rengi kaybolmuyor. yani resim veya logo transparan olmuyor. Daha önce sürekli kullandığım bu özellik şu anda çalışmıyor nedendir bilen var mı acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Caylak90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caylak90

Grafiker / İstanbul

Alt 14-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ıslem bıttıkten sonra formatını ne olarak kaydedıyosun ? dırekt mı cekıyosun bide Hepsi seçilmiş bir şekilde çıktıktan sonra delete diyip daha sonra magic eraser tool ile transparan hale getiriyomusun b r u?
Bu mesajdan alıntı yap

tvci

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 14-11-2012 #3
ıslem bıttıkten sonra formatını ne olarak kaydedıyosun ? dırekt mı cekıyosun bide Hepsi seçilmiş bir şekilde çıktıktan sonra delete diyip daha sonra magic eraser tool ile transparan hale getiriyomusun b r u?
işlem bittikten sonra JPEG olarak kayıt yapıyorum. ama diğerini yapmıyordum
Bu mesajdan alıntı yap

tvci

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 14-11-2012 #4
birde biraz önce diğer sorulardan okudum web olarak farklı kaydediyorum o zaman oldu bu sefer o çözümü buldum
Bu mesajdan alıntı yap
Caylak90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caylak90

Grafiker / İstanbul

Alt 14-11-2012 #5
birde biraz önce diğer sorulardan okudum web olarak farklı kaydediyorum o zaman oldu bu sefer o çözümü buldum
jpeg olarak kaydedersen kendı backround atar zaten dostum png felan kaydetmen qerekıyodu neyse hadı qozun aydın ps cs5 sihirli değnek uygulaması)
Bu mesajdan alıntı yap

tvci

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 14-11-2012 #6
jpeg olarak kaydedersen kendı backround atar zaten dostum png felan kaydetmen qerekıyodu neyse hadı qozun aydın ps cs5 sihirli değnek uygulaması)
teşekkürler, senin verdiğin bilgiyide dikkate alacağım bundan sonra ps cs5 sihirli değnek uygulaması sagol
Bu mesajdan alıntı yap