Ps de düzenlenen fotoğrafları Ai de açmak

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Ps de düzenlenen fotoğrafları Ai de açmak Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum, Photoshop'ta arka fonu temizlediğim ve düzenlediğim fotoğrafları transparan şekilde kayıt ediyorum. Fakat bu fotoğrafları İllustrator de açınca arka fon beyaz olarak geliyor. Mesela İllustrator ...

Ozgur A. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ozgur A.(34)

Grafiker / İstanbul

Dosya24

Alt 08-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum, Photoshop'ta arka fonu temizlediğim ve düzenlediğim fotoğrafları transparan şekilde kayıt ediyorum. Fakat bu fotoğrafları İllustrator de açınca arka fon beyaz olarak geliyor. Mesela İllustrator de seçmiş olduğum arka plan mavi tonu, Photoshop'tan gelen fotoğrafın arka fonu beyaz olduğundan yapamıyorum. Nasıl halledebilirim acaba bu sorunu?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Transparan şekilde kayıt ediyorum derken hangi formatta kaydediyorsun bu önemlidir. Bazı formatlar transparan desteklemez.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 08-08-2009 #3
PSD olarak kayit etmelisiniz... daha sonra Ai geldiğiniz zaman File - Open dedikten sonra zeminsiz gelmesi gerekiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Ozgur A. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ozgur A.(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2009 #4
PSD olarak kayit etmelisiniz... daha sonra Ai geldiğiniz zaman File - Open dedikten sonra zeminsiz gelmesi gerekiyor
çok teşekkür ederim.. ben file>open yapmadan direk sürükleyip atıyordum.. Sanırım ondan kaynaklanıyomuş sorun.. sağolunn
Bu mesajdan alıntı yap
max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

png olarak

Alt 22-11-2010 #5
Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum, Photoshop'ta arka fonu temizlediğim ve düzenlediğim fotoğrafları transparan şekilde kayıt ediyorum. Fakat bu fotoğrafları İllustrator de açınca arka fon beyaz olarak geliyor. Mesela İllustrator de seçmiş olduğum arka plan mavi tonu, Photoshop'tan gelen fotoğrafın arka fonu beyaz olduğundan yapamıyorum. Nasıl halledebilirim acaba bu sorunu?

kesinlikle tavsiyem png:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap