Ps Ders Anlatımı Yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Ps Ders Anlatımı Yardım Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar burada güzel bir photoshop ders anlatımı var forumda dikkat ettim bu tür konuları türkçeye çevirip paylaşan arkadaşlarımız var bu derste çok hoşuma gitti ancak ingilizce,bende bek anlamam ...

Ps Ders Anlatımı Yardım
noncelalreis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noncelalreis

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar burada güzel bir photoshop ders anlatımı var forumda dikkat ettim bu tür konuları türkçeye çevirip paylaşan arkadaşlarımız var bu derste çok hoşuma gitti ancak ingilizce,bende bek anlamam resimlere bakarak yapmaya çalıştım ama sayfa 4 e kadar gelebildim zaten bir şeyede benzemedi sizden ricam bu dersi türkçeye çevirirseniz çok iyi olur benim için şimdiden tşkler

http://photoshoptutorials.ws/photosh...ustration.html

ayrıca sitede çok güzel ders anlatımları var umarım reklama girmemiştir girdiysede şimdiden özür diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ders ilgili en kısa zamanda yardımcı oluruz...

lütfen, sizde forum kulları okumayi ihmal etmeyin

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
berglakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berglakin(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-03-2009 #3
gerçekten guzel anlatımlar var umarım ingilizcesi iyi bir arkadaşımız yardımcı olur Ps Ders Anlatımı Yardım
Bu mesajdan alıntı yap

noncelalreis

Alt 20-03-2009 #4
ders ilgili en kısa zamanda yardımcı oluruz...

lütfen, sizde forum kulları okumayi ihmal etmeyin

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
ilginiz için tşkler = )ancak pek birşey anlayamadım 2. mesaj ile ilgli ise benim böyle ciddi bir forumda flood yapma gibi bir niyetim yok 5 aydır foruma üyeyim isteseydim 1000 üstü mesaj sayım olurdu konuyu açtığım an düzeltmek pek aklıma gelmedi açıkçası neyse tekrar alakanız için tşkler ...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-03-2009 #5
ilginiz için tşkler = )ancak pek birşey anlayamadım 2. mesaj ile ilgli ise benim böyle ciddi bir forumda flood yapma gibi bir niyetim yok 5 aydır foruma üyeyim isteseydim 1000 üstü mesaj sayım olurdu konuyu açtığım an düzeltmek pek aklıma gelmedi açıkçası neyse tekrar alakanız için tşkler ...
olsun, en azında hatırlamış olup tekrar aynı hata yapmazsınız

ben teşekkür ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 20-03-2009 #6
Bu mesajdan alıntı yap

noncelalreis

Alt 21-03-2009 #7
Buyrun:

Çeviri: Cadde dans Illustrasyonu yapımı

Kolaygelsin...
çok tşkler arkadaşım baktım çok iyi bir çeviri olmuş tebrik ederim Ps Ders Anlatımı Yardımarty:
Bu mesajdan alıntı yap