PS Renk Ayarları ...

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - PS Renk Ayarları ... Sponsorlu Bağlantılar Çizimlerin bazılarını Corel Draw bazılarını ise Photoshop programında hazırlıyorum ve dijital baskı yapılan işlerde PS'da hazırlanan dosyaların renkleri daha canlı gibi geldi denedim ara renklerden ve aynı renk ...

PS Renk Ayarları ...
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

PS Renk Ayarları ...

Alt 24-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizimlerin bazılarını Corel Draw bazılarını ise Photoshop programında hazırlıyorum ve dijital baskı yapılan işlerde PS'da hazırlanan dosyaların renkleri daha canlı gibi geldi denedim ara renklerden ve aynı renk kodlarına sahip iki dosyayı iki programda hazırladım ve mavi hariç diğer renklerde bir fark yoktu (varsada belli olacak kadar yoktu) mavi renkte ise Corel'de hazırlayıp export ettiğim çalışma PS'da hazırladığım renge bariz bir farkla hem daha koyu, hem de daha parlak bir şekilde çıkmıştı. Renklerin daha doğru çıkması için Photoshop'ta renk ayarlarını nasıl ayarlamalıyım? (Mavi için özel bir işlem yapmam gerekir mi? ) ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları