PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo

Web Tasarımı - PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo ...

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 29-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshopda tasarım, dreamweaver editöründe Css ve Html kodlaması yapılıp, düzenlenmiştir.
Hep Flash ile dinamik web siteleri yaptıgımdan, photoshop ve html' i ilk kez birlikte kullanıyorum.

[COLOR="DarkRed"]ANASAYFA[/COLOR]

Boş alana istege göre; özgeçmiş video su eklenecek.

[COLOR="darkred"]FOTOĞRAF[/COLOR]

[COLOR="SeaGreen"]Fotoğraflara tıklandıgında tam ekran açılıyor.[/COLOR]

[COLOR="darkred"]HAKKIMDA[/COLOR]

[COLOR="DarkRed"]İLETİŞİM[/COLOR]

Dip not: Hiç bir hazır materyal kullanılmamıştır.Fullscreen görünümdür.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

silvershadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silvershadow(35)

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 29-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hem üstte hem de altta aynı menülerin olma sebebi nedir?
Gördüğüm kadarı ile ekrandan taşma yok.
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2009 #3
Tasarım bütün olarak güzel görünüyor Deniz'cim fakat ortadaki pencerenin kenarlarını oval yaparsan daha güzel görünecektir. Fazla karanlık bir çalışma olarak gördüğümü belirtmek isterim. PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo

Ayrıca daha hoş bir font seçebilirsin. [Bana göre yani. (:] Menü bağlantılarını yerleştirdiğin o şerite de bir el atmalısın bence. Gözüme hoş görünmedi de. PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo

İsmin olduğu yere de bir maskot koysan biraz daha kalın bir font ve farklı bir renkle yazsan o yazıyı daha güzel olabilir. PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo

Kolay gelsin. PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo
Bu mesajdan alıntı yap
silvershadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silvershadow(35)

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 29-05-2009 #4
Bu arada sadece 2 resim görünüyor... Ana Sayfa ve İletişim bölümü...
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2009 #5
Resimler görünüyor? Yenileyin sayfayı isterseniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Dexoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 29-05-2009 #6
Arkaplana resim koyupta üstüne şablonlar çizip onlara opacity vermek bence güzel değil.Sade çalışmalar yapmanı tavsiye ederim.Bu tarz tasarımlar aşırı göz yorar keşke göze güzel gelsede yorsa..Fotoğraflarda bir düzen yok.Font kötü duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 29-05-2009 #7
Hem üstte hem de altta aynı menülerin olma sebebi nedir?
Gördüğüm kadarı ile ekrandan taşma yok.

Full screen görünümün resimlerini çekip ekledim.Altta dikkat ettiyseniz 3 link var, kolay erişim ve alt link olarak ekledim.
Teşekkürler...

Tasarım bütün olarak güzel görünüyor Deniz'cim fakat ortadaki pencerenin kenarlarını oval yaparsan daha güzel görünecektir. Fazla karanlık bir çalışma olarak gördüğümü belirtmek isterim. PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo

Ayrıca daha hoş bir font seçebilirsin. [Bana göre yani. (:] Menü bağlantılarını yerleştirdiğin o şerite de bir el atmalısın bence. Gözüme hoş görünmedi de. PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo

İsmin olduğu yere de bir maskot koysan biraz daha kalın bir font ve farklı bir renkle yazsan o yazıyı daha güzel olabilir. PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo

Kolay gelsin. PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo
Oraya vişne koyucam zaten PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo Font klasik Times New Roman, site de div kullandım ortalı şekilde görünüyor.Bilerek o renkleri seçtimPS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo, vişne PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo

Teşekkürler Deniz' cim.

Eklediğim tüm resimler görünüyor.

Resimler görünüyor? Yenileyin sayfayı isterseniz.
Arkaplana resim koyupta üstüne şablonlar çizip onlara opacity vermek bence güzel değil.Sade çalışmalar yapmanı tavsiye ederim.Bu tarz tasarımlar aşırı göz yorar keşke göze güzel gelsede yorsa..Fotoğraflarda bir düzen yok.Font kötü duruyor.

Neden sadece grafik tasarım olarak değerlendiriyorsunuz .Sandıgınız gibi hazırlanan ara yüze link verilip oluşturulmuyor site.

Sizce güzel olmayabilir, bence güzel...Arka plana resim koydunuz dediginiz, efekt onlar...Şablon değilde, biz arayüz diyoruz kısaca PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo Bu bir portfolyo sitesi ve renkler özellikle böyle seçildi.Sadece tasarım olarak bakamayız, yoksa ben flashla sade göze hoş gelen animasyonlarla süslenmiş, dinamik bir web siteside yapardım.Ama tasarladıgım ara yüzü kodlarım PS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo Demek istedigimi anlamışsınızdır umarım.

Yorumunuz için sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 29-05-2009 #8
Emeğine sağlık denizcim benim güzel omuşşPS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo
Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-05-2009 #9
Emeğine sağlık Deniz'cim çok başarılı olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Dexoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 29-05-2009 #10
Neresinden değerlendirirsek değerlendirelim kötü ve gerçek anlamda tasarımcı olan biriside buna güzel demez."Sandıgınız gibi hazırlanan ara yüze link verilip oluşturulmuyor site." yıllardır site yapıyorum neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.Renkler özellikle böyle seçilmiş olabilir.Ama bu renklerle çok harika bir iş çıkarılabilirPS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo Photoshoplada gayet sade işler yapılıyorPS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne PortfolyoKodlama olayına gelincede arkaplandaki resmin çözünürlüğü nedir?

Bu arada klasik font olarak Myriad pro condensed'ı(yada regular) tavsiye ederimPS+XHTML+CSS Web Sitesi Tasarımı / Vişne Portfolyo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları