PSD to AI Sonuç Hk.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - PSD to AI Sonuç Hk. ...

PSD to AI Sonuç Hk.
NumberQne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NumberQne

Webmaster / Adıyaman

PSD to AI Sonuç Hk.

Alt 28-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba değerli arkadaşlar,

Photoshop'ta oluşturduğum bir logo tasarımını AI formatında kaydedip daha sonra İllustrator'de açsam çok küçük ya da büyük boyutlarda bozulma olur mu? Yani sıfırdan illustratorde oluşturduğum gibi olur mu? O kalitede?

Şayet böyle olursa PS'den ai dosya kaydetme standardı var mıdır, nasıl olur bu konuda da birşey yazarsanız minnettar kalırım.

Cevaplarını için şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ps vektörel değil ki... ne kaydettiğinizin çok önemi yok. Bozulacaktır, ebatlar değişince...
Bu mesajdan alıntı yap
NumberQne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NumberQne

Webmaster / Adıyaman

Alt 28-01-2014 #3
ps vektörel değil ki... ne kaydettiğinizin çok önemi yok. Bozulacaktır, ebatlar değişince...
Shapesler resterize etmedikçe bozulmuyor ya, o mantıkla yola çıktım. Acaba AI ye uyarlanabilir mi diye düşündüm.
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 28-01-2014 #4
bencede bozulur ama photsohopta çok yüksek çözünürlükte kayıt yaparsan hiç olmasa çok kötü durmaz
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2014 #5
Shapesler resterize etmedikçe bozulmuyor ya, o mantıkla yola çıktım. Acaba AI ye uyarlanabilir mi diye düşündüm.
PS'de "shape"ler yerine; direkt olarak Illustrator'de yapın... kullanım neredeyse aynı tool'ların ve hatta daha iyi. PS'de ileride renkler bile problem olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap