PSD dosyamın içindeki katmanları AE'de hareket ettirmek istiyorum.

After Effects - PSD dosyamın içindeki katmanları AE'de hareket ettirmek istiyorum. Sponsorlu Bağlantılar elimde benim hazırladığım bir psd dosyası var.. ( http://www.mediafire.com/?ib709tfkxkzn99n ) yani şu psd içindeki layerleri düşünün arkadaşlar.ekran dışından gelip müzik eşliğinde birleşecekler..8-9 saniye topu topu.. sizce bu işi ...

MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 06-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

elimde benim hazırladığım bir psd dosyası var.. ( http://www.mediafire.com/?ib709tfkxkzn99n )

yani şu psd içindeki layerleri düşünün arkadaşlar.ekran dışından gelip müzik eşliğinde birleşecekler..8-9 saniye topu topu..
sizce bu işi yapabilir miyim ? ae bilgim sıfır =S
HD olarak çıktı alıp hem vimeo'ya hem facebook'a atacaktım..acelesi yok...ama bu işi muhakkak öğrenmek istiyorum..

bu arada fontun adı : "teletype" ..psd dosyası sizde fontu tanımayabilir o açıdan bunu da ekliyim..
http://www.mediafire.com/i/?g5o2sz6m41p9ox4
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yas_yil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yas_yil

Hiç Biri / İstanbul

Dosya19
Alt 07-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
import=>file dedikten sonra çıkan pencerede dosyayı seç sonra pencerenin altında "import As" diye bir seçenek var onu da "Composition-Cropped Layers" olarak değiştir ve aç. Sonra ki pencereye de tamam de bu kadar.
Bu mesajdan alıntı yap

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 07-10-2010 #3
çok teşekkürler dostum,hemen deneyeceğim..
Bu mesajdan alıntı yap

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 07-10-2010 #4
Gündüzden beri yazmak istiyorum ama yazamadım bir türlü;

evet dediğiniz gibi katman katman dosyayı açtım ama hareket verecek bilgim yok. PSD dosyamın içindeki katmanları AE'de hareket ettirmek istiyorum.

8-9 saniyelik kısa bir jingle eşliğinde ekranın dışından gelip birleşeceklerdi.Hepsi bu.Çok şey istemiyorum. PSD dosyamın içindeki katmanları AE'de hareket ettirmek istiyorum.

Kurumsal logo tadında bir şey istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap