Psd içinden belirli katmanları nasıl resim olarak kaydedebilirim

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Psd içinden belirli katmanları nasıl resim olarak kaydedebilirim ...

Ciko Sen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ciko Sen

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 23-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

elimde bir komple temanın psd si var. onun içinden sadece logo kısmını düzenlemek istiyorum ya da logoya ait katmanları resim olarak kaydetmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim :worried:
biraz acemice bir soru olacak sanırım ama:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 23-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
lazım olmayan layer üzerine 'Göz' eşareti üzerine tıklayinca layer'ler gözükmez... sadece logo layer üzerine 'goz'ü' açık bırakın... Save As - JPG.....
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 23-05-2009 #3
Layer larda istemediğiniz layer ların başındaki işaretlerini kaldırın hangi katmanı istiyorsanız o kalsın sadece...istediğiniz dizenlemeyi yapıp farklı kaydet (ctrl+shift+S) yapın sonra jpg olarak kaydedin...İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 23-05-2009 #4
s.a keşke bir scren atsaydın doğrusu tam anlamadım ?
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 23-05-2009 #5
s.a keşke bir scren atsaydın doğrusu tam anlamadım ?
Neyını anlayamadınız?
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 23-05-2009 #6
şöyle söylim elinde bir komple psd template var ise ordaki tüm parçalar layer şeklinde ayrı ayrı olmalı ve burda logoyu tıklayıp düzenlemen gerekirken neden sıkıntı çektiğini anlamadım Psd içinden belirli katmanları nasıl resim olarak kaydedebilirim
Bu mesajdan alıntı yap