psd künefeci resmi lazım acilll..

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - psd künefeci resmi lazım acilll.. ...

mavi gül isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavi gül(38)

Grafiker / Hatay

Alt 16-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar acil psd künefe resmi lazım yardımcı olursanız çok sevinirimmmm...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

leventelpen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventelpen(53)

Karikatürist / İstanbul

Alt 17-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hatay'da olduğunuza göre, künefenin kaynağından, bol bol fotoğraf çekebilir ve bunları grafik malzeme haline dönüştürebilirsiniz. Hem de hepimizden daha hızlı biçimde... Bu konuda, başkasına ait veya bölgenize yabancı çalışmalara ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
grafixi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafixi

Webmaster / Bursa

Alt 09-11-2009 #3
levent bey'e kesinlikle katılıyorum, @mavigül sizi anlıyorum acil gerekmiş olabilir, internette iyi bir görsel var iken, gidip fotoğraf çekmek üşendirici olsa gerek. bence bu işi yaparken kendinize malzeme üretmeyi alışkanlık haline getirin inanın işinizden daha çok zevk almaya başlayacaksınız.
Bu mesajdan alıntı yap
mavi gül isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavi gül(38)

Grafiker / Hatay

Alt 17-02-2010 #4
ya ben uzun süre giremediğim için siteye cevap yazamadım o anda acil lazımdı evet. sonra hallettim teşekkür ederimmm....
Bu mesajdan alıntı yap