Psd şablon ücreti

Web Tasarımı - Psd şablon ücreti ...

Psd şablon ücreti
hasanizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanizma

Grafiker / Malatya

Dosya19

Psd şablon ücreti

Alt 02-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar övünmek gibi olmasın çok güzel web şablonu hazırlarım fakat şimdiye kadar hep kendim ve eş dost için hazırladım.Şimdi webmaster bir arkadaşım parayla yapmamı istedi ama hiç parayla yapmadığım için ne kadar ücret vereceğimi bilmiyorum.normal ve görseli iyi olmak üzere iki farklı fiyat vereceğim ama ne kadar vermeliyim?:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 02-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaptığın işlere bağlı, ekle resimlerini yaptıklarının bir kaç tane olabilecek fiyatları söylüyelim.
Bu mesajdan alıntı yap

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 04-04-2011 #3
tasarımlar flaşta en kısa sürede attach edeceğim saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
21li isimli Üye şimdilik offline konumundadır

21li

Webmaster / Diyarbakır

Alt 04-04-2011 #4
bekliyoruz hocam
Bu mesajdan alıntı yap
caglarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caglarim

Grafiker / Ankara

Alt 04-04-2011 #5
slmlar hasan bey.. dediğinz gibi çalışmalarınızı uploand edin. bakalım ona göre bir şeyler söylenebilir. Bu işi bende yapıyorum ama reklamınız olmazsa bir işe yaramıyor. birde bu iş yapan bazı siteler var, GOOGE den arattırırsan bulabilirsin. Onların fiyat ölçülerine bak derim.Ama yinede görmek lazım çalışmalarını...selamlar....bu arada irtibatı koparmayalım hasan bey...
Bu mesajdan alıntı yap
xpcd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xpcd

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2011 #6
çalışmayı görmeden bişey demek yanlış olur
Bu mesajdan alıntı yap

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 05-04-2011 #7
arkadaşlar bu var şuan sadece yanımda ... ama bu malumunuz kurumsal bir web sayfası
benim sorduklarım portal,kurumsal gibi orta ve üst sınıf tasarımlar için ücret...
saygılar ...

Psd şablon ücreti
Bu mesajdan alıntı yap

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 05-04-2011 #8
slmlar hasan bey.. dediğinz gibi çalışmalarınızı uploand edin. bakalım ona göre bir şeyler söylenebilir. Bu işi bende yapıyorum ama reklamınız olmazsa bir işe yaramıyor. birde bu iş yapan bazı siteler var, GOOGE den arattırırsan bulabilirsin. Onların fiyat ölçülerine bak derim.Ama yinede görmek lazım çalışmalarını...selamlar....bu arada irtibatı koparmayalım hasan bey...
hocam merhabalar ... ben bi web firmasıyla anlaştım ... arkadaşım zaten kendisi ... işleri yetiştiremediği için benden böyle bir talepte bulundu ... fakat ben fiyatları bilmediğim için uçmak istemiyorum ... sonuçta dünya işleri fani arkadaşlık bakidir ... saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 05-04-2011 #9
ha bu arada arkadaşlar bir arkadaşımdan şöyle bir mesaj aldım paylaşmak istiyorum
"Merhaba abi,

Photoshop ya da Fireworks'da arayüz tasarımları 100-150 tl civarından başlıyor, tasarımcı arkadaşın uzmanlık durumuna ve fiyat politikasına göre artıyor. Ortalama olarak 300 civarına güzel çalışmalar yaptırılabilr. Tabi tek bir arayüz + bir kaç alt sayfa tasarımı için çok daha fazlasını talep edenler de var.

Allah'a emanet olun abi, hayırlı günler. "
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 06-04-2011 #10
aldığın mesaj doğru bilgiler içeriyor hasanizma psd tasarım 150 tl den felan başlıyor ancak yalnız psd hali xhtml + css döküm isterse ona göre bir fiyat eklersin alt limit 150 tl dediğim gibi. istanbulda arayüz tasarımı yalnızca psd olarak 600-700 hatta biraz daha üst fiyatları bulabiliyor yerine göre (çalışan arkadaşlarımdan biliyorum) malatyada nasıldır durum bilemiyorum ancak çok düşük bi fiyat vermeni önermem her ne kadar arkadaş olsanız belli bir indirim yapma hakkına sahip olsa da iş başka dostluk başka Psd şablon ücreti kurumsal sitelerin tasarım ve xhtml dökümleri ise alt sayfa tasarımlara felan göre değişir fiyatlar Psd şablon ücreti

selametle
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları