Psd + xHtml- Web Sitesi - Arayüz Tasarımlarınız yapılır. - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Psd + xHtml- Web Sitesi - Arayüz Tasarımlarınız yapılır. - İstanbul ...

neseisildak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neseisildak

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dışardan yapabileceğim iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: El ilanı,afiş,tabela vs.yapabilirim dışardan yapabileceğim ek iş arıyorum.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Psd + xHtml- Web Sitesi - Arayüz Tasarımlarınız yapılır. - İstanbul - Psd + xHtml- Web Sitesi - Arayüz Tasarımlarınız yapılır. - İstanbul ya da Psd + xHtml- Web Sitesi - Arayüz Tasarımlarınız yapılır. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Psd + xHtml- Web Sitesi - Arayüz Tasarımlarınız yapılır. - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
neseisildak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neseisildak

Grafiker / İstanbul

Freelancer olarak iş arıyorum.. - Türkiye Geneli

Alt 13-09-2012 #3
Freelancer olarak iş arıyorum..

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar;
Freelancer olarak dergi, katalog, kurumsal kimlik, kartvizit, kitap için dizgi, web arayüzü, banner vb. çalışmalar için tasarımlar ve ufak yatdımlar yapabilirim. İyi derecede Photoshop, Indesıng, Illustratör biliyorum.Kendisine ve karşısındaki kişiye saygısı olan insanlar arasın lütfen.

Telefon: 0535 082 57 82

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap