psd yi cdr yapıp gruplarına ayırmak istiyorum acil yardım!!

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - psd yi cdr yapıp gruplarına ayırmak istiyorum acil yardım!! ...

serdarxyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarxyz(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bana bı çalışma geldı ama çalışma photoshopta yapılmıs.. ben ise photoshop kullanmıyorum corel kullanıyorum.. bunu vektörel yapmam lazım.. corelın kendı bunyesınde psd yı vektörel hale nasıl getırebılırım? yardımcı olabilecek arkadaş varsa cok sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asikum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 13-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
serdarxyz kardeşim eger photoshop ta parçalar halinde psd olarak kaydedilmiş diyorsan ise corelde parçalama ve birleştirme yapman kolay olacaktır zorlanma yapmaması lazım ctrl+u ile bozabiliyorsun anladıgım kadarılya döyle çünkü bana bazen gelen psd dosyaları ben bu şelikde ayırıyom ve zorluk yaşamıyom inşallah sende de bu şekilde problemi aşarsın
Bu mesajdan alıntı yap
sinsi-34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinsi-34

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2009 #3
corele atıp resmi üzerinden çizeceksin....trace de yapabilirsin ama net çıkmayabilir.en iyisi çizmek ...kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
morbeyaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morbeyaz

Grafiker / İzmir

Alt 22-04-2010 #4
dostum psd dosysyı tutup açık olan corel sayfasına sürükle ve göründü direk gelsin ekrana sende grubu boz istediğin gibi üzerinde oyna o çiz diyen arkadaşada sesleniyorum... bilmediğiniz konularda yorum ve cevap yazmayın jem komik duruma düşüyorsunuz hemde insanları yanlış yönlendiriyorsunuz burda tracelik bi durum yok sayfaya çek grubu boz konu bıkadar basit... kolay gelsin herkese
Bu mesajdan alıntı yap
Chucky_Show isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Chucky_Show

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2010 #5
sinsi-34 arkadaşımız doğru söylüyor , asıl yanılan sensin morbeyaz psd yi cdr yapıp gruplarına ayırmak istiyorum acil yardım!! Trace yapıcak ama keskinlik ayarı ve ayrıntılar net çıkmayabilir. sanırsam morbeyaz arkadaşımız pdf anlamış dosya uzantı türünü ,ama psd'den bahsediliyo. Ya Trace Yada Çizim. Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap