PSD'de bunu nasıl yaparım? (Grafiker arkadaşlar için kolay bir soru)

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - PSD'de bunu nasıl yaparım? (Grafiker arkadaşlar için kolay bir soru) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar ben bir web sayfasının footer dediğim alanı yapıyorum ancak şurada takıldım aşağıdaki boyalı alan gibi bir kısım yapmak istiyorum ama yapamadım. Köşeleri bu şekilde tabiri caizse ...

webtasarimim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webtasarimim

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 08-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ben bir web sayfasının footer dediğim alanı yapıyorum ancak şurada takıldım aşağıdaki boyalı alan gibi bir kısım yapmak istiyorum ama yapamadım. Köşeleri bu şekilde tabiri caizse S şekline getiremiyorum bunu nasıl çözebilirim. Aşağıdaki örnekteki gibi 980px x 200px ebatlarında footer yapmam lazım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doktor_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktor_aga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
pen tool aracıyla çok kolay çizebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

webtasarimim

Webmaster / İstanbul

Alt 08-11-2013 #3
Çizmeye çalıştım ancak istemediğim yerler renkleniyor pen tool aracını çok fazla kullanmadığım için uğraştım baya ama beceremedim. Mesela bazı yerlerde görüyorum adamlar cetvel gibi çiziyor ben yamuk bile yapamadım PSD'de bunu nasıl yaparım? (Grafiker arkadaşlar için kolay bir soru)
Bu mesajdan alıntı yap
doktor_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktor_aga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2013 #4
düz çizmek isteğin yerlerde shifte basılı tutarak çizersen düz gider çizgi çizim işlemi bittikten sonra alt+enter tuşuna basarsan seçili hale gelir ondan sonra da renklendirme işlemini yapabilrisin
Bu mesajdan alıntı yap

webtasarimim

Webmaster / İstanbul

Alt 08-11-2013 #5
Yok yine çizemiyorum bunun ile ilgili herhangi bir ders varmı video lu yada resimli bunu çözmem gerek mutlaka
Bu mesajdan alıntı yap

webtasarimim

Webmaster / İstanbul

Alt 08-11-2013 #6
Sanırım herhangi bir kaynak yok :s
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
nasıl yaparım