PSD'leri eski boş haline çeviremiyorum

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - PSD'leri eski boş haline çeviremiyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar benim sorunum,birkaç psd kullanarak bazı resimlere photoshop yaptım,buraya kadar sorun yok.ama yaptığım resimler nasıl olduysa psd'lerin orjinallerine de kaydedildi.şimdi bu durumdan çıkamıyorum.psd lerimi eski hallerine nasıl çevirebilirim?...

nikılıs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nikılıs

Hiç Biri / Giresun

Alt 27-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar benim sorunum,birkaç psd kullanarak bazı resimlere photoshop yaptım,buraya kadar sorun yok.ama yaptığım resimler nasıl olduysa psd'lerin orjinallerine de kaydedildi.şimdi bu durumdan çıkamıyorum.psd lerimi eski hallerine nasıl çevirebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 27-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer henüz kapamadıysan Window menüsünde history ile dönebilirsin. Ama onunda bir limiti var.
Ayrıca hiç kaydetmediysen Save as ile farklı isimde kaydedersen eski döküman değişmez.
Bu mesajdan alıntı yap

nikılıs

Hiç Biri / Giresun

Alt 27-07-2011 #3
maalesef kapadım.ama anlayamadığım aynı psd ile daha önce defalarca resim yapmama rağmen böyle bir durum olmamıştı,şimdi neden oldu?acaba yanlışlıkla bazı ayarları mı değiştirdim? işin kötü tarafı psd lerin kurulumlarınıda silmiştim.demek ki yeniden bulup yüklemekten başka çarem kalmadı.
bu arada kullandığım program ce7
Bu mesajdan alıntı yap
denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 27-07-2011 #4
Yine de bulabileceğin bir yer olması hiç yoktan iyidri. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

nikılıs

Hiç Biri / Giresun

Alt 27-07-2011 #5
teşekkürler PSD'leri eski boş haline çeviremiyorum
Bu mesajdan alıntı yap