Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)

Graficafe - Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) Sponsorlu Bağlantılar İlgilenenler için, iş prosedürlerinize adapte etmeniz gereken nefis detaylar.....

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlgilenenler için, iş prosedürlerinize adapte etmeniz gereken nefis detaylar..

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 20-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Beğen butonu nereye kayboldu yaa Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-02-2015 #3
Videonun altına sıkıştı sanırım harun Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)

Evet! yetkililerin yapmış olduğu basın toplantısında, artık herkesin bireysel beğen butonu olacağını ve kişilerin bir paket (büyük) M&M karşılığında "beğen" butonuna sahip olacakları açıklandı. Buna ek olarak "beğen" butonuyla foruma giriş yapılacağı ve "beğen" butonlarını evde unutanların kendilerini de evde unutmaları isteneceği söylendi. Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) hahaha Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)
Yetkililer bu alanda yeni bir masa oluşturulduğunu (information) ve yetkili olarak da beni görevlendirdiklerini açıkladı Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) duyurulur Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) hahaha

"m&m'i getir, beğen'i götür" kampanyasını şuan itibariyle başlatıryorum harun? Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 28-02-2015 #4
Böyle önemli bir görev için senin gibi işinin ehli, disiplinli fedakar birini görevlendirmelerini çok yerinde buldum Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)

Eminim ki bu kampanya yurt çapında büyük ses getirecektir Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)

"Beğen butonu bulunsun m&m'ler sahipsiz kalmasın" ahanda bi slogan da benden Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-02-2015 #5
"Beğen butonu bulunsun m&m'ler sahipsiz kalmasın"

hahaha sloganını sevdim harun Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) tüm ağaçlara zımbalansın bu slogan Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)
Hatta butonun bi fotosunu da eklesin çocuklar söyle Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) wanted yazsınlar büyük punto Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) hatta tasarımı getirsinler bi bakayım Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) hahaha olmadı kendim tasarlarım napayım Psikoloji ve İkna Kontrolü ,)

Megafon lazım bana harun sesli kitle iletişim aracı yani Psikoloji ve İkna Kontrolü ,) var mı?
Bu mesajdan alıntı yap