Psişik Nedirr

Graficafe - Psişik Nedirr Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar öncelikle özür dilerim konuyu nereye açacağımı bılemedım..... psişik nedir hakkında bilgisi olan varmı...biri psişik olduğunu iddia edebilirmi yani uçabilmek geleceği görebilmek...bu güç ona nasıl verilmiş...

Psişik Nedirr
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Psişik Nedirr

Alt 09-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öncelikle özür dilerim konuyu nereye açacağımı bılemedım.....

psişik nedir hakkında bilgisi olan varmı...biri psişik olduğunu iddia edebilirmi yani uçabilmek geleceği görebilmek...bu güç ona nasıl verilmiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tufanalii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tufanalii

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence psişik bi kedi adıdır zamanla lgel pisicik gel pisicik gel psicik ge psişik olmuş tur Psişik Nedirr
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-03-2009 #3
bence psişik bi kedi adıdır zamanla lgel pisicik gel pisicik gel psicik ge psişik olmuş tur Psişik Nedirr

Araştırmadan her duyduğumuz tek yanlı habere inanmak, bakış açımızı daraltabilir! Parapsikoloji bir bilimdir ve üniversitelerde ders olarak okutulmaktadır. Dünyanın en zengin insanlarından biri kaşık bükebildiği için sevrveti milyon dolarlarla ölçülür..Nedeni, kimde olduğu, nasıl olabileceği tam olarak bilinemesede bir nevi X-men tribi yaşanmaktadır. Ülkemizde geneli bakla açarak, üfürerek, tükürerek çeşitli şarlatanlıklarla güçleri olduğu söyler..Ve bazı kek, üzümlü kek, kakaolu kek, türlü kekler bunlara inanırlar.

Pişik olmuş bir kediden daha kötüsünü düşünemiyorum:P
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2009 #4
cididiye aldığıız için teşekkür edrim bilmiyorsanız yorumda yapmayın lutfen ben bir bilim dalı hakkında bilgi almak istedim o sonra gel tufanaliii olmasında:swear::swear::swear::swear:
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 10-03-2009 #5
benim bildigim kadarıyla pisişik olagan üstü güçleri olan yetenegin adıdır beyin gcü ile elde edilen enrji die biliyorum ne kadar dogru bilemem
Bu mesajdan alıntı yap
elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2009 #6
Psişik terimi "ruh" anlamına gelen "psişe" (eski Yunanca'da psikhe) sözcüğünün sıfatı olup, Metapsişik alanda "bedene bağlı ruha ilişkin" ya da "alışılmamış ruhsal fenomenlere ilişkin" anlamında kullanılır. "Psişik" terimi ile "psikolojik" terimi arasındaki fark, birinci terimin "bedenli ruh"u, ikinci terimin "zihin"i ilgilendiriyor olmasıdır. Günümüzde Parapsikolojik araştırma kurumları "Parapsikolojik" terimi yerine "psişik" terimini tercih etmekte ve "psişik araştırma" adı altında etkinlik göstermektedir.

Psişik terimi aynı zamanda, Parapsikoloji'de, medyumnik yetenekleri olan kimseleri, yani ESP (telepati vs.) , telekinezi gibi paranormal yeteneklere sahip olduğu idda edilen kimseleri belirtmek üzere de kullanılmaktadır.

alıntıdır...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2009 #7
crazyglad bakma sen arkadaşlara!!!
Psişik beceriler; beyin yoluyla etrafındakileri etkileyebilme; düşüncelerini okuyabilme yada kendi aklından geçeni karşısındakine adapte edebilmek gibi yetenekleri kapsıyor.Hatta hatırlarsın kaşık eğen bir adam vardı, oda beyin dalgalarıyla bunu yapıyor!!!
Bu konuda benimde bir ara çok merakım oldu!Bu konuda yazılmış çok kitap var!Bir kaç tanesini bende okuduktan sonra;bu yeteneğini herkesin geliştirebileceğini öğrenmiştim.Hatta okuduğum kitaplardan birinde beyin gücünüzle insanları etkileyebileceğimizi bir kaç alıştırmayla anlatmışlardı.Bunlardan biride arkadaşına kendini telefonla aratmaktı.Olayın ayrıntısını yazsam uzun olur ama alıştırmayı bende denedim ve belki inanmazsınız ama arkadaşım beni aradı!!!Gerçekten şok olmuştum!!!
Tabi bu çok basit bir olaydı!!Avustralyada ki oborjinlerin bu yolla konuşabildiklerinide okumuştum ama kanıtlanmış değil henüz!!!
Hatta geçen sene; bu tarz yeteneği olan insanlardan oluşan TV programı vardı.İnternetten izle istersen, merakını giderebilir.Ama emin ol bunları öğrendikten sonra; daha kötü oluyor :wink:
İnsan beyninin yapabildikleri insanı çoğu zaman ürkütüyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #8
Benim bildiğim tek psişik Beyaz Show daki Beyazıt Öztürk'ün tiplemesiydi. Psişik Nedirr

Psişik Nedirr

Sayenizde kelime anlamını öğrinmiş oldum. :P
Bu mesajdan alıntı yap
tufanalii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tufanalii

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-12-2009 #9
tokat yöresinin meşhur yemeklerinden olan pişi.ham hamur, yağ ve isteğe bağlı olarak pendirlede yapılır. göç yolları ve kültür taşınmaları sonucu değişik adlandırmalar almıştır. pişi yemeğini ticari anlamda üretene pişici denir.. ci eki almıştır doğal olarak.... pardon biz pisişiği konuşmaktaydık dimi..
pisişik teosofistik din guruplarında da ide benlikli din guruplarındada var olduğu düşünülen..
şamanistik dönemden kalma güdülerin tanımlaması olarak adlandırılabilir....uff sıkıldım ciddi ciddi konuşmaya başlıyordum az kalsın. alt tarafı bi şaka yapayım dedim .. bu arada sizi küçümsediğimden değil sadece şaka yapmak istediğimdendin. sizi kızdırdıysam özür dilerim crazyglad
beyaz pisişigi süper bi cevapmış Psişik Nedirr baya güldüm
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-12-2009 #10
tokat yöresinin meşhur yemeklerinden olan pişi.ham hamur, yağ ve isteğe bağlı olarak pendirlede yapılır. göç yolları ve kültür taşınmaları sonucu değişik adlandırmalar almıştır bunalarda. pişi yemeğini ticari anlamda üretene pişici denir.. ci eki almıştır doğal olarak.... pardon biz pisişiği konuşmaktaydık dimi..
pisişik teosofistik din guruplarında da ide benlikli din guruplarındada var olduğu düşünülen..
şamanistik dönemden kalma güdülerin tanımlaması olarak adlandırılabilir....uff sıkıldım ciddi ciddi konuşmaya başlıyordum az kalsın. alt tarafı bi şaka yapayım dedim .. bu arada sizi küçümsediğimden değil sadece şaka yapmak istediğimdendin. sizi kızdırdıysam özür dilerim crazyglad
bu arada beyaz pisişigi süper bi cevapmış Psişik Nedirr baya güldüm
pişi sadece tokat ta yapılmaz Psişik Nedirr
ardahan kars çevresinde de çok meşhurdur Psişik Nedirr
kii babaannem bir yapar allah uzun ömürler versin parmaklarınızı yersiniz Psişik Nedirr Psişik Nedirr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?